Google překladač: English Deutsch

Se začátkem školního roku ČEPS opět přivítala studenty bakalářských a magisterských oborů elektrotechnických fakult vysokých škol na Letní škole ČEPS. V průběhu jednoho týdne se studenti seznámí s fungováním společnosti, prodiskutují aktuální trendy v energetickém sektoru s odborníky a získají skvělou příležitost nastartovat svou kariéru.

Ceps 1

Letní škola ČEPS je jedním z tradičních projektů pořádaných v rámci programu společnosti zaměřeného na podporu technického vzdělávání v České republice. „Po dobu své existence si Letní škola získala mezi studenty skvělé renomé. Těší nás, že je o tento projekt stále větší zájem a noví studenti často přichází na základě doporučení od absolventů předchozích ročníků," říká ředitelka sekce HR a korporátní vztahy Diana Procházková.
Pro 24 účastníků akce je připraven bohatý program. Absolvují exkurzi v terénu, zjistí více o činnostech ČEPS i fungování provozu centrálního dispečinku. „Naši experti se studentům během celého týdne aktivně věnují. Prostřednictvím přednášek a diskuzí je uvádějí do dané problematiky. Ukazují, že energetika je nejen moderním a inovativním oborem, ale i oborem, který nabízí spoustu příležitostí," potvrzuje Diana Procházková a dodává: „Je skvělé vidět, jak se studenti o fungování české přenosové soustavy zajímají, jsou otevření novým zkušenostem a mají zájem o další sebe-vzdělávání."
Společnost ČEPS je již od počátku své existence aktivní při vytváření a upevňování partnerských vztahů se středními a vysokými školami technického zaměření. Kromě Letní školy pro studenty pravidelně pořádá i odborné exkurze na své objekty, poskytuje talentovaným studentům elektrotechniky a elektroenergetiky stipendium, nabízí stáže, odborné praxe a pořádá soutěž o nejlepší diplomovou práci.
www.ceps.czKalendář akcí

<<  Srpen 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..