Google překladač: English Deutsch

V září a říjnu letošního roku se firma Balluff představí na dvou významných strojírenských veletrzích – od 19. do 23. 9. 2011 to bude veletrh EMO v Hannoveru, tentokráte také s účastí českých obchodních zástupců a v termínu od 3. do 7. 10. 2011 Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně.Na obou veletrzích Balluff představí nové produktu ze svého výrobního programu.

balluff-01

BIP Indukční polohovací systém

– spolehlivé a přesné lineární snímání polohy

… je přesný měřící systém pro snímání a měření polohy kovových předmětů. Pracuje s absolutním principem měření v rozsazích 0–14 mm nebo 0–40 mm s možností nastavení Teach-in. Pouzdro je optimalizováno pro použití v upínacích systémech pro nástroje obráběcích strojů. Výstupní signály 0–10 V a IO-Link udávají polohu kovového předmětu o šířce 8 resp. 14 mm, který se může pohybovat až ve vzdálenosti 3 mm od snímací plochy.

balluff-02

BIS průmyslové RFID systémy

– 100% kvalita a úspora nákladů

… zaznamenávají všechna data výrobního procesu a uchovávají je pro další možné zpracování. Jednou z významných aplikací je identifikace nástrojů. Datový nosič je umístěn přímo na držáku nástroje a přenáší data o nástroji do stroje. Zpětně je možné zapsat a číst údaje o době jeho použití. Použití RFID systémů podstatně snižuje dobu prostoje mezi změnami výrobních dávek nebo sérií. Extrémně se zvyšuje spolehlivost zavádění dat nástroje do paměti řídicího systému stroje – zcela odpadají chyby způsobené lidským faktorem – snižují se prostoje zaviněné nesprávným zadáním délkových a průměrových korekcí. Návratnost vložených investic je velmi krátká.

balluff-03

BIC Indukční přenosové členy

– bezkontaktní přenos energie a signálů

… plní jeden z požadavků flexibilní automatizace – přenos energie a signálových dat na pohyblivé části stroje. Pevné připojení snímačů je v těchto aplikacích často nevýhodné nebo i nemožné. Indukční přenosové členy umožňují přenést přes vzduchovou mezeru napájení až 24 V DC/0,5 A, stavy až 8 snímačů nebo připojit modul IO-Link a tak přenést signály od 16 dvoustavových snímačů nebo 4 analogových signálů.

balluff-04

BNI Aktivní moduly pro průmyslové sběrnice

– sběrnice IO-Link

… umožňují připojit až 16 vstupních/výstupních signálů pomocí obyčejného třívodičového kabelu. Robustní plochý kovový modul s krytím IP67, diagnostikou každého kanálu výrazně snižuje vyhledání závady na stroji a zkracuje dobu opětovného uvedení do provozu. Nové moduly BNI IOL-252/256 plní požadavky „pasivní bezpečnosti“ na bezpečnou daektivaci podle EN 954-1 kategorie 3. Každá polovina modulu může být odpojena jedním bezpečnostním modulem. Volba této varianty snižuje počet instalovaných komponentů a značně zjednodušuje instalaci.

balluff-06BSP Tlakové snímače

– nová část výrobního programu

… zcela novým prvkem v našem výrobním programu jsou tlakové snímače. Jsou nabízeny ve dvou řadách:

Standard – nabízí velmi dobrý poměr cena /výkon a jsou vhodné širokou oblast nejrozmanitějších aplikací v oblasti průmyslové automatizace. Velký displej s velkými tlačítky a jednoduchý systém nastavení šetří část potřebný k nastavení požadovaných hodnot. Snímače jsou prostorově úsporné. Části snímače s displejem a konektorem jsou nezávisle otočné oproti montážní přírubě a proti sobě navzájem, vše s krytím IP67.

High-End – byly konstruovány tak, aby splňovaly nejnáročnější aplikační požadavky a měly rozšířenou oblast provozních teplot. Vedle vlastností standardní řady jsou high-end snímače celé vyrobeny z nerez oceli a jsou primárně určeny pro aplikace v těžkém nebo potravinářském průmyslu. Parametry je také možné nastavit pomocí řídicího vodiče. Obě verze nabízejí celkem 11 tlakových variant v rozmezí 1–600 bar a 66 variant polarity výstupu. Dva programovatelné spínací výstupy lze volně nastavit – zvolit hodnotu sepnutí, nastavit hysterezi, popř. necitlivost formou časového zpoždění. Hodnoty tlaku lze také změřit a hodnoty předávat do řízení analogovými signály 0–10 V DC, popř. 4–20 mA. Celkem je možné vybírat ze 66 variant z každé řady.

Příslušenství je pro tyto snímače samozřejmostí. Můžete volit různé připojovací kabely a konektory, popř. adaptéry pro různé průměry přívodních trubek.

balluff-05

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news