Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

axis obr2Společnost Axis Communications přichází s novými termálními senzory AXIS FA1080-E a AXIS FA4090-E v modulární řadě AXIS FA pro vysoce diskrétní, a přitom cenově dostupný videodohled s využitím termovize. Modulární řadu AXIS FA tvoří hlavní jednotka AXIS FA54 Main Unit a samostatně prodávané senzorové jednotky, takže pro instalaci lze vybrat nejvhodnější kombinaci prvků. Jde o skutečně cenově výhodné řešení, protože nabízí zákazníkům možnost pokrýt více oblastí zájmu pomocí jediného vysoce výkonného kamerového systému s využitím až čtyř kamer.


Umožní např. videodohled se současnou detekcí pomocí dvou termálních kamer s analytikou a dvěma kamerami pro vizuální ověření poplachu. Hlavní jednotka AXIS FA54 Main Unit umí streamovat video při plné snímkové frekvenci v rozlišení HDTV 1080 pix ze všech připojených jednotek současně, nebo také mixovat a streamovat obraz z termální i klasické kamery prostřednictvím jediné IP adresy. Budete tak potřebovat jenom jednu licenci na software pro správu videa (VMS) pro všechny (čtyři) kamery v systému.
Termální technologie se cení zejména kvůli tomu, že dokáže zajistit spolehlivou detekci s nízkým podílem planých poplachů. Kamery totiž vytvářejí obrazy na základě tepla, které vyzařuje z objektu, vozidla nebo osob. Protože jsou kamery rovněž méně citlivé na světelné podmínky, jako jsou stíny, podsvícení, tma a maskované objekty, zaručují spolehlivý obraz.

www.axis.com

 

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Únor 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
242529 

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce