Technika News 28.03.2013
28. března 2013 V případě, že se Vám zpráva nezobrazí správně, prohlédněte si ji ZDE.
www.technikaatrh.cz
Výběr aktuálních zpráv
12. VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH 2013

vytah 2 sVÝTAHY SERVER, český národní internetový server pro obor výtahy a zdvihací zařízení, vás zve na již 12. VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH, který se koná na internetové adrese www.vytahy-veletrh.cz od 1. 4. do 30. 4. 2013.
Na této mimořádné internetové akci se můžete opět jednoduše on-line seznámit s novinkami i stávajícím výrobním programem předních českých i zahraničních společností působících v oborech VÝTAHY, STAVEBNÍ VÝTAHY, ESKALÁTORY, POJÍZDNÉ CHODNÍKY, PLOŠINY PRO INVALIDY a OSTATNÍ ZDVIHACÍ ZAŘÍZENÍ.

Celý článek...
Motorola Solutions vstupuje na trh s bioptickými čtečkami/váhami

ctecka1Společnost Motorola Solutions, Inc. (NYSE: MSI), která je předním poskytovatelem komunikačních technologií nezbytných pro plnění pracovních úkolů zákazníky z řad podniků a státních organizací, dnes představila MP6000, více plošnou čtečku/váhu, což je imagingové bioptické řešení, které pomůže rychlému odbavení zákazníků v maloobchodech. Díky svému modulárnímu designu a integrované čtečce na straně zákazníka pro širší funkcionalitu umožňuje toto zařízení určené pro místo prodeje maloobchodním prodejcům, kteří si uvědomují náklady, načítat 1D a 2D čárové kódy a komunikovat s chytrými telefony zákazníků.

Celý článek...
Hypertherm doplňuje svůj evropský tým o vedoucího prodeje spotřebních dílů

Witold SzpakowskiSpolečnost Hypertherm, výrobce moderních řezacích systémů, oznámila, že její evropský obchodní tým doplní Witold Szpakowski.
Pan Szpakowski přišel do společnosti Hypertherm 1. února a zastává pozici vedoucího prodeje spotřebních dílů pro oblast Střední a Východní Evropy a Ruska. Jeho hlavním úkolem bude rozšířit naši síť partnerů v rámci prodejního kanálu, pokud jde o produktovou řadu spotřebních dílů Hypertherm a podporovat naše partnery a vyřizovat všechny dotazy a požadavky týkající se našich hořáků a spotřebních dílů, technologií a možností modernizace.

Celý článek...
Výkon větší než Titanic a raketoplán dohromady

boeing1Společnost GE bude firmě Boeing dodávat motory pro novou generaci Boeingů 777. „Z hlediska našeho vývojového programu, budoucích plánů a výkonu letadel je pro nás společnost GE nejvhodnějším partnerem," uvedl Bob Feldmann, viceprezident a vedoucí vývoje letadel 777X společnosti Boeing Commercial Airplanes. „Naším cílem je zdokonalit současný model Boeingu 777 tak, abychom nejméně příštích dvacet let mohli létat s výkonnějšími a spolehlivějšími letadly. Motory jsou samozřejmě nedílnou součástí tohoto cíle. Soustředíme se především na to, abychom dokázali našim zákazníkům na velkém trhu širokotrupých letadel se dvěma uličkami poskytnout ty nejlepší služby."

Celý článek...
LANXESS předkládá silné výsledky za rok 2012

lanxessSpecializovaný chemický koncern LANXESS předložil silné výsledky za uplynulý obchodní rok. Hlavní ekonomické ukazatele se zlepšily. „Rok 2012 byl doposud nejlepším rokem naší historie růstu. Náš obchodní model se zase jednou osvědčil," řekl předseda představenstva koncernu LANXESS Axel C. Heitmann na výroční tiskové konferenci v Düsseldorfu. LANXESS potvrdil předběžná obchodní čísla zveřejněná 7. března. Obrat koncernu vzrostl v obchodním roce 2012 o čtyři procenta na 9,094 miliardy eur.

Celý článek...
Tiskárna etiket a štítků BBP85™

tisk1Společnost Brady představuje zcela novou tiskárnu štítků a etiket BBP™85 pro velké formáty a vícebarevný termotransferový tisk. Výjimečně snadné je ovládání tiskárny pomocí dotykového displeje. Tiskárna BBP85 může tisknout vícebarevně na štítky a etikety do šířky 254 mm. Výhodná je kombinace s materiály značky Brady, které odolávají velmi náročným podmínkám v průmyslu a jejichž životnost ve venkovním prostředí je až deset let. Spolu s těmito kvalitními materiály jsou tiskárny štítků a etiket BBP85 optimálním řešením pro potisk bezpečnostních a identifikačních štítků na místě u zákazníka.

Celý článek...
Český Siemens otevřel nové vývojové a prototypové centrum

sieme1Siemens, který je s 10,5 tisíci zaměstnanci a osmi výrobními závody jedním z největších zaměstnavatelů a exportérů v České republice, otevřel zbrusu nové vývojové a prototypové centrum. V Praze a Brně v něm pracuje 115 inženýrů, kteří se podílejí na vývoji a testování produktů a aplikací určených pro průmysl, energetiku a veřejnou infrastrukturu. České centrum dále rozšíří své kompetence a do konce roku 2013 otevře 40 nových pracovních míst. Celkově Siemens v Česku provozuje již deset vývojových a konstrukčních center, ve kterých zaměstnává více než 500 lidí.

Celý článek...
LamiGlass® Sound Control – zvukově izolační sklo

 

skloSpolečnost Guardian, světový výrobce plochého skla, reaguje na neustále se zvyšující nároky na stavební prvky novými typy protihlukových skel známých pod označením
LamiGlass® Sound Control
.
 
Výrobek kombinuje vynikající zvukovou izolaci se všemi výhodami tradičního vrstveného bezpečnostního skla.
 
Použitím optimalizované vnitřní vrstvy PVB vznikl vylepšený výrobek, který přináší jasně změřitelnou vyšší ochranu před hlukem, zejména u izolačních skel.

 

Celý článek...
MULTICUT 630 – rozšíření řady multifunkčních strojů

kovosvit obr2Celosvětově podíl víceosých a multifunkčních strojů stoupá zejména vlivem stoupající produkce a sériovosti dílců a také vlivem zvyšující se ceny lidské práce. Snížení nákladů na manipulaci, snížení počtu operátorů strojů, maximální koncentrace operací na jeden stroj, snížení výrobního času, to vše představuje nezanedbatelnou úsporu nákladů, které v součtu tvoří nemalé peníze v rozpočtech výrobních podniků. Investice do multifunkčního stroje, která se tedy z počátku může zdát velmi nákladnou, je vzhledem k uvedeným aspektům navrácena rychle zpět.

Celý článek...
Nekonečné možnosti magnetického upínání

mag1 obr2 01

Celokovové OBOUSTRANNÉ magnety pro frézování MillTec

Firma TECNOMAGNETE zastoupená v ČR a SK firmou MAG Centrum s.r.o. vyvinula a představila absolutní novinku v oblasti elektro-permanentních magnetů pro upínání obrobků při frézování. Jedná se o oboustranný magnet MillTec s tloušťkou 42 mm, s celokovovým povrchem a kruhovými póly. Tento oboustranný magnet upíná nejen obrobek, ale i sám sebe ke stolu stroje, případně k úhelníkům u horizontálních strojů. Technologie MillTec absolutně odstraňuje veškeré vibrace a zvyšuje flexibilitu a rychlost upínání obrobků.

Celý článek...
Další zprávy
Aktuality
Hypertherm doplňuje svůj evropský tým o vedoucího prodeje spotřebních dílů
LANXESS předkládá silné výsledky za rok 2012
Tiskárna etiket a štítků BBP85™
12. VIRTUÁLNÍ VÝTAHÁŘSKÝ VELETRH 2013
Pozvánka na webinář Technická komunikace pomalu a obtížně
Motory GE pro nový Boeing
Obrábění
MULTICUT 630 – rozšíření řady multifunkčních strojů
Obrábění z 5 stran s ECOLINE efektem
Vrtáky Seco pro hloubku vrtání 8xD
Nové funkce GibbsCAM
Hypertherm odhaluje nový systém EDGE Pro Ti CNC
WIDIA Victory-vyšší produktivita obrábění a nižší náklady
Kalendář akcí
<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce
Časopis T+T Technika a trh

Časopis T+T Technika a Trh

Aktuální číslo TT Aktuální číslo časopisu TT
Aktuální číslo Předchozí číslo

Témata příštích čísel
Obsahy starších čísel

Aktuality Obrábění Elektrotechnika Pohony Komponenty
Kompresory Vytápění Manipulační technika Plasty IT ve výrobě
TT News - elektronický týdeník časopisu Technika a trh © Copyright 2007 - 2013 Technika a trh - CCB, spol. s r. o.
Pokud si již dále nepřejete, abychom vám zprávy nadále zasílali, můžete se odhlásit , nebo nás prosím kontaktujte.
Technická realizace: Webservis © 2013 CCB, spol. s r.o.
Ceník inzerce Ediční plán