Google překladač: English Deutsch

Společnost ZVU STROJÍRNY, významný tradiční český dodavatel zařízení a technologií pro chemický, potravinářský a energetický průmysl a člen přední průmyslové skupiny SAFICHEM GROUP, slavnostně otevřela nový závod v Hradci Králové – Kuklenách. Společnost rovněž představila plán rozvoje, dohodu s tamějšími školami a své zapojení do podpory sportu v regionu.

ZVU 2

Po převzetí aktiv bývalé společnosti EXCON STEEL v dubnu letošního roku prošel výrobní areál v uplynulých měsících rozsáhlou rekonstrukcí kancelářských prostor. Celý závod, již nyní plně začleněný do společnosti ZVU STROJÍRNY, byl oficiálně představen významným představitelům města Hradec Králové a Královéhradeckého kraje a obchodním partnerům. Přestřižení pásky se účastnili také primátor Hradce Králové Zdeněk Fink a radní Královéhradeckého kraje pro oblast školství Táňa Šormová.

„Rekonstrukce našeho kancelářského komplexu je jedním z dalších kroků, které připravujeme v rámci rozvoje společnosti," řekl při slavnostní akci Vladimír Čepelík, generální ředitel ZVUS STROJÍRNY, „společnost, která patří od roku 2014 do skupiny SAFICHEM GROUP, dosáhne v letošním roce výrazného navýšení tržeb proti roku 2014, a již v současné době má zajištěn dostatečný objem zakázek pro další růst v roce 2016."

V rámci zvyšování objemu výroby plánuje společnost přijmout v následujících letech další kvalifikované odborníky do výrobních i technických pozic, a proto zahájila spolupráci nejen s městem, krajem a úřadem práce, ale především s královéhradeckou střední odbornou školou a učilištěm a Univerzitou Hradec Králové. „Plně si uvědomuje nutnost propojení programů na úrovni středního i vysokého školství s konkrétními požadavky jednotlivých společností," vysvětlil Pavel Jankovský, ředitel SPŠ, SOU a SOU Hradební, Hradec, Králové, „proto velmi oceňujeme podepsání smlouvy o podpoře a vzájemné spolupráci mezi naší školou a ZVU STROJÍRNY." Na základě této smlouvy bude mezi školou a strojírnami prohlubována spolupráce v oblasti odborné praxe pro žáky ve výrobních provozech strojíren, rekvalifikace pracovníků pro potřeby strojíren, stipendijních programů pro žáky, propagace strojíren jako budoucího zaměstnavatele u žáků a také lektorské činnosti odborníků strojíren ve škole.

Společnost ZVU STROJÍRNY se pro novou sezónu stala hlavním partnerem ženského prvoligového basketbalového týmu, jenž nyní nese název Sokol ZVU STROJÍRNY Hradec Králové. Slavnostního otevření nového závodu se proto účastnili také prezident klubu Miroslav Volejník a celý basketbalový tým.

Po ukončení oficiální části otevření závodu následoval program pro zaměstnance společnosti, jejich rodinné příslušníky, bývalé zaměstnance strojíren a hradeckou veřejnost v rámci Dne otevřených dveří ZVU STROJÍRNY.

ZVU 1

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news