Google překladač: English Deutsch

Softwarové oddělení společnosti VF od roku 2004 pracovalo na vývoji speciálního informačního systému, který by automatizoval a zjednodušil provádění zkoušek provozní stálosti RTF přístrojů, a který svého druhu zatím na trhu chyběl. V roce 20005 byl vývoj úspěšně dokončen a produkt byl obchodně označen n Informační systém ZPS.

00076m.gif

Informační systém byl vyvíjen ve spolupráci s oddělením radiologické fyziky Masarykova onkologického ústavu v Brně. Systém obsahuje velké množství testů, ze kterých automaticky vybere ty, které se mají na daném zařízení provádět.- Všechny testy a způsob vyhodnocování odpovídají jednotlivým doporučením pro kvalitu zobrazovacího procesu v oblasti lékařské diagnostiky stanovených Státním úřadem pro jadernou bezpečnost (SÚJB).

Hlavním přínosem systému je významné snížení časové náročnosti provádění zkoušek provozní stálosti a umožnění přehledného sledování vývoje důležitých technických parametrů RTG zařízení.

Informační systém ZPS je určen pro odborníky a specializované pracovníky zejména:
Angiografie (včetně DSA), mamografie, nukleární medicíny (modul pro nukleární medicínu je ve vývoji a k dispozici bude letos na podzim), počítačové tomografie (CT), skiaskopie – skiagrafie, senzitometrie – senzitometriestomatologie.

Systém umožňuje:

Plánování periodických i neperiodických zkoušek
· Automatické sestavení zkoušky
· Načítání hodnot z měřících přístrojů
· Automatické zpracování, vyhodnocování a prezentaci výsledků ve formě tabulek s uvedenou legislativně přípustnou tolerancí
· Zobrazení průběhu naměřených hodnot a jejich odchylek v čase ve formě grafu
· Archivace, třídění a filtrování dat v databázi podle různých kriterií
· Tisk protokolů o měření a zkouškách
· Export dat do formátu xls, dbf, txt

Výhodu je také české uživatelské prostředí a možnost jednoduché aktualizace nejen SW ale i testů souvisejících s legislativními nařízeními.

Systém úspěšně používá Fakultní nemocnice s poliklinikou Ostrava, Masarykův onkologický ústav Brno či Baťova krajská nemocnice Zlín, p.o.

Více odborných či praktických informací, případně testovací verzi na CD, Vám poskytne produktový manažer, Ing. Libor Kalda, email: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript '; document.write( '' ); document.write( addy_text55892 ); document.write( '<\/a>' ); //--> Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news