Google překladač: English Deutsch

Na jaře letošního roku navázala společnost IMTOS spol. s r.o. spolupráci s předními německými výrobci špičkových čistících a odmašťovacích zařízení. Společnost PERO A.G. vyrábí čistící zařízení na bázi rozpouštědel a vodních roztoků, firma MAFAC Ernst Schwarz GmbH & Co. KG. zařízení na bázi vodních roztoků.

Imtos

PERO A.G,
Königsbrunn, Německo, www.pero.ag
zařízení na bázi organických rozpouštědel a vodních roztoků

  • nehalogenické uhlovodíky
  • modifikované alkoholy
  • chlorované uhlovodíky (PER, TRI)

MAFAC Ernst Schwarz GmbH & Co. KG.
Alpirsbach, Německo, www.mafac.de
zařízení na bázi vodních roztoků

  • ostřikové komorové čisticí zařízení
  • jedinečný způsob paralelního čištění ostřikem a zaplavením pracovní komory

K 28. únoru 2013 byla ukončena obchodní spolupráce mezi společnostmi IMTOS spol. s r.o. a Dürr Ecoclean GmbH. IMTOS spol. s r.o. přestala dodávat produkty Dürr Ecoclean na český a slovenský trh.
Na servis a péči o dodaná zařízení nebude mít tato změna vliv. IMTOS spol. s r.o. bude jako spolehlivý servisní partner i nadále poskytovat technickou podporu všem svým zákazníkům a uživatelům dodaných zařízení.
Výsledkem změn je širší produktové portfolio, které umožňuje IMTOSu flexibilněji reagovat na potřeby zákazníků, poskytovat širší, technicky i cenově výhodnější služby. Expanzi v oblasti čištění a odmašťování významně podporují zkušenosti jeho obchodního týmu, profesionalita servisních techniků i nové předváděcí centrum s možností testování nových technologií na zákaznických vzorcích.
Technologie nových dodavatelů IMTOS představí 21. – 24. 5. 2013 na Mezinárodním strojírenském veletrhu v Nitře v pavilonu M2, stánek 36.
www.imtos.cz