Eurazio
Google překladač: English Deutsch
Inzerce

orteza_1_1.jpgV novém termínu a s novou koncepcí, s řadou novinek a doprovodných programů. Tak vstoupily do letošního roku tradiční prezentace zdravotnické techniky a rehabilitačních a kompenzačních pomůcek na brněnském výstavišti. Nový projekt HOSPIMedica má už od prvního ročníku za cíl stát se spádovým veletrhem pro celou oblast střední a východní Evropy. Veletrhu se účastní více než 500 firem z 28 zemí na čisté výstavní ploše téměř osm tisíc metrů čtverečních. „Vystavují zde významné firmy, které operují na trhu zdravotnické techniky České republiky i střední Evropy, další značky se veletrhu účastní prostřednictvím satelitních sympozií. Poprvé se uskuteční prezentace German Healthcare Export Group, která sdružuje padesát nejvýznamnějších německých zdravotnických firem,“ říká vedoucí manažerka projektu HOSPIMedica Věra Menšíková.

Plocha pronajatá zahraničními vystavovateli ve srovnání s dnes již bývalými veletrhy MEFA a REHAPROTEX 2004 vzrostla o 16 %, počet zastoupených zemí na veletrhu se zvýšil o 22 %, vůbec poprvé se představí vystavovatelé z Litvy, Řecka a Slovinska.
Na úspěšném startu projektu HOSPIMedica má zásluhu zařazení do MEDICA group – řetězce odborných zdravotnických veletrhů konaných na území tří kontinentů. Členství v MEDICA group znamená především úzké propojení s marketingovými aktivitami světových jedniček oboru – veletrhy MEDICA a REHACARE.
Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..