Google překladač: English Deutsch

V novém termínu a s novou koncepcí, s řadou novinek a doprovodných programů. Tak vstoupily do letošního roku tradiční prezentace zdravotnické techniky a rehabilitačních a kompenzačních pomůcek na brněnském výstavišti. Nový projekt HOSPIMedica má už od prvního ročníku za cíl stát se spádovým veletrhem pro celou oblast střední a východní Evropy. Veletrhu se účastní více než 500 firem z 28 zemí na čisté výstavní ploše téměř osm tisíc metrů čtverečních. „Vystavují zde významné firmy, které operují na trhu zdravotnické techniky České republiky i střední Evropy, další značky se veletrhu účastní prostřednictvím satelitních sympozií. Poprvé se uskuteční prezentace German Healthcare Export Group, která sdružuje padesát nejvýznamnějších německých zdravotnických firem,“ říká vedoucí manažerka projektu HOSPIMedica Věra Menšíková.

orteza_1_1.jpg

Plocha pronajatá zahraničními vystavovateli ve srovnání s dnes již bývalými veletrhy MEFA a REHAPROTEX 2004 vzrostla o 16 %, počet zastoupených zemí na veletrhu se zvýšil o 22 %, vůbec poprvé se představí vystavovatelé z Litvy, Řecka a Slovinska.
Na úspěšném startu projektu HOSPIMedica má zásluhu zařazení do MEDICA group – řetězce odborných zdravotnických veletrhů konaných na území tří kontinentů. Členství v MEDICA group znamená především úzké propojení s marketingovými aktivitami světových jedniček oboru – veletrhy MEDICA a REHACARE.

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..