Google překladač: English Deutsch

Druhý ročník úspěšné virtuální konference Zoom At Technology vysílané živě z výrobních prostor společnosti ZAT v Příbrami klepe na dveře. Uskuteční se v úterý 4. února 2020 od 14. do 15. hodin, k zhlédnutí bude na webu zoomattechnology.com. V loňském roce sledovali virtuální konferenci v přímém přenosu odborníci z 42 zemí, v záznamu pak hodinový přenos zhlédlo přes 7 tisíc diváků z téměř 150 zemí světa.

zat1

„Letos jsme pro vás připravili tři žhavá témata. Vezmeme vás do budoucnosti energetiky a ukážeme, jak na nekonečné změny v energetickém mixu reagují velké společnosti typu ZAT a jaké technologie z oblasti Průmyslu 4.0 vyvíjíme třeba pro oblast obnovitelných zdrojů. Ukážeme vám jak data, která běžně kolují na různých technologiích uvnitř i vně firmy, vytěžit k ještě efektivnějšímu rozhodování a řízení společnosti. V neposlední řadě si společně položíme otázku, zda je možné vytvořit chytrá a uživatelsky přívětivá řešení, aby zároveň splňovala nejvyšší bezpečnostní požadavky pro různorodé obory od řízení jaderných elektráren přes sběr dat z různých částí země až po výrobu lékařských přístrojů," říká Bára Česáková ze společnosti ZAT, která bude konferenci moderovat.
Novinkou letošního ročníku je přímá účast diváků ve virtuálním studiu. „Pokud vás láká zažít atmosféru přímého přenosu, přijeďte za námi 4. února do Příbrami. Zaregistrujte se však co nejdříve, kapacita ve studiu se rychle plní. Zároveň doporučuji sledovat stránky akce, kde postupně odkrýváme novinky a zajímavosti k chystaným tématům, " doplňuje Bára Česáková. Účastníci živého vysílání se zároveň mohou těšit na setkání s řediteli divizí a osobní představení novinek v prostorách ZAT. Virtuální konference probíhá v anglickém jazyce, registrace a více informací na https://www.zoomattechnology.com/.

V rámci živého vysílání bude k dispozici 6 odborníků – speakerů, kteří jsou připraveni zodpovědět všechny dotazy diváků ve studiu i přes chat.

zat2Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news