Google překladač: English Deutsch

Xerox WorkCentre C2424 je výkonný multifunkční systém založený na technologii tuhého inkoustu. Vyniká v rychlosti a kvalitě barevného tisku, má snadnou obsluhu i údržbu. Společnost Xerox Czech Republic uvádí na trh Xerox WorkCentre C2424 – prvního zástupce nové třídy barevných multifunkčních zařízení založených na technologii tuhého inkoustu (solid ink). Zařízení umožňuje tisk, kopírování a skenování – je vhodné zejména pro vytížené pracovní skupiny menší a střední velikosti. Mezi jeho hlavní výhody patří vysoký výkon - stroj disponuje rychlostí 24 barevných stránek za minutu s výstupem první strany za méně než šest sekund a snadná - v maximálně míře zautomatizovaná - obsluha i údržba.

multi_1.jpg

Xeroxem patentovaná technologie ‘solid ink‘ (tuhý inkoust) poskytuje brilantní tiskovou kvalitu, snadnou údržbu a navíc produkuje pouze čtvrtinu odpadu oproti klasickým laserovým tiskárnám. Technologie využívá místo práškového toneru a tiskového válce tuhý inkoust (založený na bázi polymerů) ve formě kompaktních kostek. Proces tvorby dokumentu je obdobný jako u ofsetového tisku – barevný obraz se vytváří tavením kostek s tuhým inkoustem a aplikací odpovídajících barev na přenosový válec, odkud se dostanou na papír. Tento proces vytváří vysoce kvalitní výtisky s jasnými barvami (tisková kvalita až 2 400 dpi FinePoint) a zajišťuje konzistentní tiskovou kvalitu u každé jednotlivé stránky.

Výkonné síťové skenování dosahuje rychlosti až 20 stran za minutu a patří mezi absolutní špičku ve své třídě. Skenování přímo na pracovní stanici uživatele je stejně snadné jako kopírování. Zařízení umožňuje souběžné zpracování úloh (například skenování a tisku) a omezit tak prostoje na minimum. Pracovní cyklus Xerox WorkCentre C2424 činí až 80 000 stran za měsíc. Zařízení má oboustranný podavač originálů s kapacitou 50 listů, volitelně lze využit až čtyři zásobníky s papírem. Standardní velikost interního hard disku je 40 GB, pamět zařízení je minimálně 256 MB s možností rozšíření na 1 GB.

K dispozici je několik speciálních funkcí. Phaser Installer automaticky nainstaluje zařízení a připraví ho pro tisk během několika vteřin. Vylepšená funkce PrintingScout zajistí, aby úloha byla správně vytištěná a pomáhá při odstraňování případných potíží. Je možné interně zobrazit přehled účtování tiskových úloh a také heslem zabránit zneužití barevného kopírování. Dodání softwaru ScanSoft umožní naskenované dokumenty převádět do editovatelné podoby pomocí technologie optického rozpoznávání znaků.

„WorkCentre C2424 je první multifunkční systém postavený na technologii tuhého inkoustu. Zařízení má ve své třídě bezkonkurenční rychlost barevného tisku a poskytuje vynikající tiskovou kvalitu. WorkCentre C2424 je navrženo tak, aby se dalo po všech stránkách snadno ovládat – od automatické instalace až po doplňování kostek tuhého inkoustu – to je srovnatelné s výměnou sponek v obyčejné sešívačce,“ uvedl Tomáš Krýsl, ředitel divize nepřímého prodeje společnosti Xerox.

Xerox WorkCentre C2424 je k dispozici v distribučním kanálu společnosti Xerox Czech Republic ve třech základních konfiguracích - za cenu od 81 000 Kč bez DPH. Zařízení lze zároveň zakoupit v síti partnerů společnosti Xerox.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news