Google překladač: English Deutsch
Jedinečný seminář pro výrobní společnosti

Jedinečný seminář pro výrobní společnosti od agentury CzechInvest, firmy Minerva ČR a poradenské společnosti CVIS
Consulting.

Minerva Česká republika oznamuje spojení tří subjektů na časově omezený projekt série regionálních seminářů určených k čerpání dotací ze strukturálních fondů programu ICT v podnicích. Seminář s názvem "Využijte možná poslední vlnu dotací z EU na pořízení informačního systému!" přinese tři jedinečné pohledy na projekty programu na jednom místě. První pohled od zástupce agentury CzechInvest Pavla Štěrby přinese informace o aktuální třetí výzvě programu ICT v podnicích včetně termínů a nového rozšíření. Pan Štěrba připomene i chyby v žádostech z předchozích výzev. Druhý pohled se bude věnovat zásadám úspěšné realizace projektu a zkušeností z praxe a přednese jej Petr Sodomka ze společnosti CVIS Consulting. Vladimír Bartoš z Minervy ČR dodá třetí pohled dodavatele na projekty programu. V příspěvcích zazní zásady výběru vhodného informačního systému a zkušenosti z úspěšně zrealizovaných projektů.

Protagonisté nabídnou seminář zejména zástupcům top managementu výrobních společností do jedenácti krajů od listopadu 2009 do března 2010. První ze seminářů, který odstartuje celou sérii, budou mít možnost účastníci navštívit 25. listopadu 2009 v Brně.

Další semináře proběhnou v krajích a městech: Zlínský (Zlín), Moravskoslezský (Ostrava), Olomoucký (Olomouc), Pardubický (Pardubice), Královéhradecký (Hradec Králové), Středočeský a Praha (Praha), Ústecký a Karlovarský (Ústí nad Labem), Liberecký (Liberec), Vysočina (Jihlava) a Jihočeský s Plzeňským (České Budějovice).

Semináře jsou organizovány pro registrované účastníky zdarma a registrovat na ně se mohou na webových stránkách společnosti Minerva Česká republika http://www.minerva-is.eu v sekci Společnost/Semináře dotace EU. Na stejném
místě budou průběžně doplňované informace k jednotlivým seminářům. Mediálním partnerem je IT Systems.

Vladimír Bartoš z Minervy ČR doplnil: "Účastníci dostanou jasné informace o tom, co by měl umět jejich podnikový informační systém, aby účinně podpořil jejich podnikání. Jak vypsat výběrové řízení, aby zvítězil pro ně nejvhodnější podnikový informační systém a v neposlední řadě jak postupovat, aby pořízení a zavedení podnikového informačního systému bylo v maximální míře zaplaceno z dotací EU. Pokud zástupci vedení podniků budou chtít v budoucích pěti letech pořídit podnikový informační systém, nyní je to možné za minimálních nákladů."

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..