Google překladač: English Deutsch
Dalšími tématy budou transpozice směrnice EP a Rady o audiovizuálních mediálních službách, rozvoji Internetu v ČR a chráněném obsahu poskytovaných služeb elektronických komunikací

Česká asociace elektronických komunikací (ČAEK) uspořádá ve dnech 27. a 28. dubna 2010 v hotelu Crowne Plaza v Praze každoroční výroční konferenci.

Každoroční konferenci zahájí panelová diskuze na téma reformy evropského předpisového rámce pro elektronické komunikace a transpozice nových právních předpisů Evropského parlamentu a Rady vyhlášených 18. prosince 2009 do českého práva. „Výběrem tohoto tématu chceme navázat na velmi úspěšný seminář k stejné otázce, který počátkem března uspořádala ČAEK ve spolupráci s Ministerstvem průmyslu a obchodu,“ říká předsedkyně představenstva ČAEK Vladimíra Chlandová. „Reforma předpisového rámce pro elektronické komunikace ve světle stanovisek Evropského parlamentu, Rady a Komise a role ČR v tomto procesu bude určující pro všechny operátory sítí elektronických komunikací a poskytovatele služeb prostřednictvím těchto sítí,“ dodává Vladimíra Chlandová.

„Na společném semináři ČAEK a MPO 2. března 2010 vystoupil předseda vlády Jan Fischer a věnoval pozornost zejména otázce rozvoje broadbandu v České republice,“ uvádí prezident ČAEK Zdeněk Vaníček a dodává: „I z tohoto důvodu hodlá ČAEK v debatě o rozvoji přístupu k rychlému Internetu v České republice pokračovat, nejen na výroční konferenci, ale obecně, neboť toto téma je stále aktuální, nejen pro členy asociace.“


Nad výroční konferencí ČAEK převzali záštitu ministr vnitra Martin Pecina a rektor ČVUT v Praze prof. Václav Havlíček. Konferenci doplní výstava dodavatelů technologií a prezentace dodavatelů obsahu převzatého vysílání.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news