Google překladač: English Deutsch

Společnost Jablotron zabývající se výrobou zabezpečovací techniky uvádí na trh novinky ve svém sortimentu, kterými jsou venkovní sirény. První novinkou je venkovní siréna OS-350, í nezálohovaná siréna, vybavená dvojicí sabotážních kontaktů pro detekci otevření krytu a stržení sirény ze zdi. V siréně je integrován výkonný blikač, zajišťující dobrou optickou lokalizaci aktivní sirény. V případě potřeby (pro zvýšení akustického výkonu) je možné osadit druhý piezoelektrický měnič ACM-OS360. Tělo sirény je vyrobeno z mechanicky odolného plastu, z vysokou barevnou stálostí, odolností vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Odolnost elektronických částí proti vzdušné vlhkosti je zajištěna dvouvrstvým lakováním desky spojů, jako sabotážní kontakty jsou použity zapouzdřené jazýčkové kontakty.

ja_60a.jpg

Pro vyšší míru zabezpečení je vhodné použít variantu sirény s vestavěným zálohovacím akumulátorem, typové označení OS-360 nebo OS-365.
Další novinkou jsou venkovní sirény OS-360 a OS-365, zálohované sirény s vestavěným NiCd akumulátorem. Veškeré funkce sirén jsou řízeny mikroprocesorem.
OS-360 je osazena piezoelektrickým měničem (v případě potřeby je možné doplnit druhý piezoelektrický měnič ACM-OS360) a je vhodná pro hustou městskou zástavbu.
OS-365 je osazena elektro-dynamickým měničem a používá se v zástavbách rodinných domků, případně pro volně stojící objekty.
Siréna je vybavená dvojicí sabotážních kontaktů pro detekci otevření krytu a stržení sirény ze zdi. V siréně je integrován výkonný blikač, zajišťující dobrou optickou lokalizaci aktivní sirény. Tělo sirény je vyrobeno z mechanicky odolného plastu, z vysokou barevnou stálostí a odolností vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Odolnost elektronických částí proti vzdušné vlhkosti je zajištěna dvouvrstvým lakováním desky spojů, jako sabotážní kontakty jsou použity zapouzdřené jazýčkové kontakty.
www.jablotron.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news