Google překladač: English Deutsch

ja_60a.jpgSpolečnost Jablotron zabývající se výrobou zabezpečovací techniky uvádí na trh novinky ve svém sortimentu, kterými jsou venkovní sirény. První novinkou je venkovní siréna OS-350, í nezálohovaná siréna, vybavená dvojicí sabotážních kontaktů pro detekci otevření krytu a stržení sirény ze zdi. V siréně je integrován výkonný blikač, zajišťující dobrou optickou lokalizaci aktivní sirény. V případě potřeby (pro zvýšení akustického výkonu) je možné osadit druhý piezoelektrický měnič ACM-OS360. Tělo sirény je vyrobeno z mechanicky odolného plastu, z vysokou barevnou stálostí, odolností vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Odolnost elektronických částí proti vzdušné vlhkosti je zajištěna dvouvrstvým lakováním desky spojů, jako sabotážní kontakty jsou použity zapouzdřené jazýčkové kontakty.

Pro vyšší míru zabezpečení je vhodné použít variantu sirény s vestavěným zálohovacím akumulátorem, typové označení OS-360 nebo OS-365.
Další novinkou jsou venkovní sirény OS-360 a OS-365, zálohované sirény s vestavěným NiCd akumulátorem. Veškeré funkce sirén jsou řízeny mikroprocesorem.
OS-360 je osazena piezoelektrickým měničem (v případě potřeby je možné doplnit druhý piezoelektrický měnič ACM-OS360) a je vhodná pro hustou městskou zástavbu.
OS-365 je osazena elektro-dynamickým měničem a používá se v zástavbách rodinných domků, případně pro volně stojící objekty.
Siréna je vybavená dvojicí sabotážních kontaktů pro detekci otevření krytu a stržení sirény ze zdi. V siréně je integrován výkonný blikač, zajišťující dobrou optickou lokalizaci aktivní sirény. Tělo sirény je vyrobeno z mechanicky odolného plastu, z vysokou barevnou stálostí a odolností vůči UV záření a povětrnostním vlivům. Odolnost elektronických částí proti vzdušné vlhkosti je zajištěna dvouvrstvým lakováním desky spojů, jako sabotážní kontakty jsou použity zapouzdřené jazýčkové kontakty.
www.jablotron.cz

Kalendář akcí

<<  Leden 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31      
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..