Google překladač: English Deutsch

Na jaře letošního roku rozšíří Škoda Auto svoji nabídku o nový užitkový model Škoda Praktik. Dvoumístný automobil
s velkým nákladovým prostorem odděleným od kabiny posuvnou bezpečnostní přepážkou najde uplatnění zejména v rozvážkové službě, u živnostníků, řemeslníků i malých a středních podnikatelů. Od nabízeného provedení N1 se liší speciálně navrženým nákladovým prostorem.

praktik_01.jpg

Škoda Praktik si zachovává jízdní vlastnosti, pohodlí i komfort osobního automobilu (je odvozen od modelu Roomster). V kabině řidiče je k dispozici dostatek odkládacích prostorů ve dveřích a před spolujezdcem, včetně držáku na parkovací lístky, držáku láhve ve dveřích a držáku na nápoje ve středové konzole.

Sériová výbava obsahuje mimo jiné systém ABS s brzdovým asistentem, čtyři airbagy (řidiče, spolujezdce a dva boční airbagy) nebo nastavitelný volant. V nabídce výbav na přání jsou například elektronický systém kontroly prokluzu kol ASR, mlhová světla
s „Corner“ funkcí, ovládací modul pro rádio a telefon nebo příprava pro mobilní navigaci.

Interiér vozu je čalouněn odolnou látkou Fresh Onyx a nákladový prostor je vybaven trojdílnou skládací podlahou s protiskluzovou úpravou. Okna v zadních dveřích a zadní boční okna mají robustní odolné plechové výplně v barvě vozu. Okno pátých dveří zůstává ze skla a lze ho na přání vybavit bezpečnostní mřížkou.
Škoda Praktik v číslech:
Benzinové motory: 1,2 12V HTP/51 kW, 1,4 16V/63 kW
Dieselový agregát: 1,4 TDI PD/51 kW
Nákladový prostor: objem: 1 783 l; délka: 1 555 mm; šířka: 1 016–1 429 mm; výška: 987 mm
Užitečná hmotnost 560 kg (po speciální úpravě až 640 kg).
www.skoda-auto.com