Google překladač: English Deutsch

Toshiba Europe GmbH (TEG), Storage Peripherals Division, uvádí přenosný externí pevný disk (HDD) Canvio Connect II, který umožňuje uživatelům vzdálený přístup k digitálnímu obsahu přímo z jejich počítače, tabletu nebo chytrého telefonu . Dotykem tlačítka mohou uživatelé přistupovat ke svým obrázkům, videím a hudbě z mobilních zařízení odkudkoli, využít mohou až 10 GB volného cloudového úložiště.

tos1

Canvio Connect II ve stylovém a lehkém těle umožňuje pohodlně přistupovat až ke 2 TB uložených dat a je tak ideálním datovým úložištěm na cesty. K dispozici je v pěti atraktivních barvách. Od poloviny letošního roku bude Canvio Connect II možné zakoupit také ve variantě se 3 TB².

Žijeme v digitálním světě a pořizujeme mnohem více fotografií a videí než kdy dříve. Je proto velmi důležité své digitální mediální sbírky bezpečně ukládat. Je důležité, správně se v tomto směru rozhodnout, aby nám nestoupaly náklady s tím spojené. S využitím Canvio Connect II můžete uložit až 571 tisíc digitálních fotografií*, 526 tisíc digitálních hudebních souborů** nebo 1 640 digitálních filmů*** na jediném místě, mít všechna data pohromadě a mnohem snadněji organizovat rozsáhlé sbírky.

Canvio Connect II uživatelům poskytuje vzdálený přístup k digitální knihovně uložené na pevném disku přímo ze smartphonů a tabletů. Uživatelé dále obdrží 10 GB volného cloud úložiště a mohou jednoduše připojit Canvio Connect II do počítačové a Wi-Fi sítě a mít tak nepřetržitý přístup k datům odkudkoli.

Canvio Connect II je zkonstruován tak, aby při používání poskytoval maximální pohodlí. Pro rychlé přenášení dat je kompatibilní s USB 2.0 i 3.0 a dokáže pracovat s počítači PC i Mac. K dispozici jsou ovladače pro NTFS systému Mac. S nástrojem NTI® Backup Now EZTM mohou uživatelé vybrat konkrétní soubory k zálohování do Canvio Connect II, nebo zajistit kompletní zálohu dat. Vestavěné vnitřní čidlo otřesů a technologie Ramp Loading zajišťují ochranu souborů při náhodných úderech nebo pádech. Uživatelé si mohou být jisti, že jejich data jsou bezpečně uložena a připravena k použití.

„Naše smartphony a tablety jsou již naprostou součástí každodenního života a možnost přístupu k obrovským obrazovým, video a hudebním knihovnám se tak stává čím dál důležitější. S bezpečností fyzického paměťového zařízení a flexibilitou přístupu ke cloud úložišti jsme spojili dvě potřeby do jednoho zařízení Canvio Connect II. Tak pomáháme našim zákazníkům naplnit jejich digitální potřeby," řekl Arnaud Bonvarlet, generální ředitel Storage Peripherals Division společnosti Toshiba Europe GmbH. „Ve společnosti Toshiba jsme hrdi na vývoj produktů, které jsou inovativní a zároveň přinášejí lidem skutečnou přidanou hodnotu."

Přenosný disk Canvio Connect II bude v Evropě k dispozici od února za předběžnou doporučenou maloobchodní cenu 59 € (500 GB), 75 € (1 TB) a 115 € (2 TB) v bílém, zlatém Satin Gold, modrém, černém a červeném provedení. Od poloviny letošního roku bude na trhu také verze s kapacitou 3 TB.

1- Canvio Connect II musí být připojen k PC a WiFi prostředí. (PC v pohotovostním režimu)
2- Jeden gigabyte (1 GB) představuje 109 B = 1 000 000 000 bytů. Jeden terabyte (1 TB) představuje 1012 B = 1 000 000 000 000 bytů v desítkové soustavě. Počítačové operační systémy uvádí kapacitu ve dvojkové soustavě, kdy je definice 1 GB = 230 = 1 073 741 824 bajtů a 1 TB = 240 = 1 099 511 627 776 bajtů. Tím jsou dány rozdíly v uváděných kapacitách. Dostupná kapacita (včetně příkladů různých mediálních souborů) se bude lišit v závislosti na velikosti souborů, formátování, nastavení, software, operačním systému a dalších faktorech.
3- Příklady počtu fotografií, skladeb, filmů a dalších souborů, které mohou být uloženy na pevném disku, jsou k pouze orientační. Skutečnost může být odlišná.
* Počítáno pro 6MP fotoaparát s použitím JPEG komprese s průměrnou velikostí fotografie 3,5 MB
** Počítáno se vzorkováním 128 Kbps a průměrnou délkou písní 4 min.
*** Počítáno s datovým tokem 1,8 Mbps a průměrnou délkou filmu 90 min.
(Co se týče kapacity úložiště, jeden megabyte (1 MB) = jeden milion bytů, jeden gigabyte (GB) = jedna miliarda bytů a jeden terabyte (TB) = jeden bilion bytů. Celková dostupná kapacita se liší v závislosti na provozním prostředí.)

tos2

tos3Kalendář akcí

<<  Leden 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031     
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..