Google překladač: English Deutsch

TomTom (TOM2) představuje zcela nový TomTom TRUCKER 6000, přenosnou navigaci určenou profesionálním řidičům kamionů a nákladních aut. TomTom TRUCKER zajistí, že řidič zvolí tu správnou cestu, protože obsahuje specifické trasy pro nákladní automobily a kamiony podle jejich typu, velikosti, hmotnosti, rychlosti a nákladu, který právě vezou.

tomtom

Díky oceněné službě TomTom Traffic a pokročilé technologii vyhledávání tras řidič získává realistické informace o předpokládaném čase příjezdu odpovídající profilu vozidla a údajích o dopravní situaci v reálném čase.

TomTom TRUCKER informuje řidiče o dopravní situaci a radarech či rychlostních kamerách , údaje se zobrazují na postranní liště na displeji navigace. Uživatelé tak mají přehled nejen o tom, kde se nacházejí radary a rychlostní kamery, ale i o místech, kde se aktuálně tvoří začátek kolon.

Petra Slámová, Senior Trade Marketing Manager CZ & SK společnosti TomTom, k nové navigaci uvádí: „Jednou z nejdůležitějších věcí pro řidiče kamionů a náklaďáků je dovézt zboží včas. Proto TomTom TRUCKER obsahuje jak trasy pro specifické typy nákladních vozidel, tak i službu TomTom Traffic s prvotřídními informacemi o aktuálním stavu dopravy. To řidičům umožňuje co nejefektivněji nakládat s omezeným časem, po který mají povoleno řídit. Naším posláním je dostávat lidi tam, kde chtějí být, a to co nejrychleji."

Aby se řidiči zcela vyhnuli nečekaným překvapením, TomTom TRUCKER je k dispozici s doživotními mapami „Lifetime Truck Maps" bez jakéhokoli příplatku. Uživatelé mohou vždy jezdit s poslední verzí map pro nákladní automobily – aktualizují se čtyřikrát ročně.

K dalším funkcím navigace patří například pokročilé řazení do pruhů, které jasně a zřetelně ukazuje, do kterého pruhu se zařadit před křižovatkou či nájezdem, nebo funkce hlasového ovládání Speak & Go, která umožňuje řidiči ovládat zařízení hlasem.

Navigace má šestipalcovou, plně interaktivní obrazovku – stačí prostě ťuknout, přejet prstem, nebo seštípnout dvěma prsty (pro přiblížení či oddálení). Lze ji snadno připevnit i sundat díky unikátnímu magnetickému držáku Click & Go.

TomTom TRUCKER je rovněž vytvořen tak, aby jej bylo možné přenést z profesionálního prostředí a využívat v rodinném autě.

TomTom TRUCKER 6000 je v Evropě dostupný od druhého červnového týdne, a to jak na e-shopu TomTom, tak v běžné prodejní síti. Doporučená cena je 11 190 Kč.

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news