Google překladač: English Deutsch

Pokročilé řešení společnosti Gemalto pro mobilní TV bylo navrženo tak, aby splňovalo přísné bezpečnostní požadavky spojené s ochranou a šifrováním dat ještě před aktivací karty v mobilním telefonu, a to zabudováním systému Conditional Access System (CAS), který chrání přístup k šifrovanému
televiznímu obsahu. Práva koncových uživatelů jsou zajišťována bezpečnostní kartou, která umožňuje jednoduchou aktualizaci bezpečnostní úrovně systému CAS a také nabízí dynamickou správu televizních mobilních služeb, které si každý předplatitel upraví podle svých potřeb.

1187000030_8_1.jpg

"Zvolili jsme si firmu Gemalto pro její odborné znalosti z oblasti zabezpečení přístupu k mobilnímu obsahu," poznamenal Jiří Dvorjančanský, výkonný viceprezident pro marketing ve společnosti T-Mobile Czech Republic.
"Uděláme cokoli, aby byl tento zkušební program úspěšný a prvním krokem bylo zahájení spolupráce s nejspolehlivějšími partnery." "Během několika posledních měsíců jsme zaznamenali obrovský zájem o televizní vysílání v mobilních telefonech," poznamenal Jacques Seneca, prezident evropské divize společnosti Gemalto. "Všichni ve firmě se po dobu dvou let věnovali této problematice. Dnes jsme nadšeni, že podporujeme společnost T-Mobile Czech Republic v rozšíření této zajímavé služby a přispíváme svými odbornými znalostmi z oblasti pokročilých technologií karet, jež hrají klíčovou roli v zabezpečení televizního obsahu. Možnost aktualizovat kartu přímo "na bitevním poli", operátorovi významně sníží provozní náklady."
Společnost Gemalto se podílela na rozšíření velkého množství televizních vysílání po celém světě. Na tento slibný trh, který i nadále zaznamenává značný rozvoj, dodala již více než jeden milion technologicky pokročilých karet. Poslední zpráva od společnosti Informa Telecoms & Media (červen 2006) hovoří o tom, že do roku 2011 zde bude 210 milionů předplatitelů mobilního vysílání.
http://www.gemalto.com

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news