Google překladač: English Deutsch

Technické překlady a lokalizace i letos na MSV – Seminář o efektivní lokalizaci technické dokumentace – AKCE KAŽDÁ 10. NORMOSTRANA PŘEKLADU ZDARMA!

Letos se STAR Group již tradičně zúčastní Mezinárodního strojírenského veletrhu v Brně. Rádi bychom Vás pozvali k návštěvě našeho stánku (č. 105, pavilon F), kde budou k vidění zajímavé vzorky dokumentů, které pro naše partnery překládáme a lokalizujeme a také kompletní prezentace softwarových produktů pro efektivní překlad. Zájemci se mohou také zúčastnit bezplatného semináře o efektivní lokalizaci technické dokumentace v rámci doprovodného programu MSV – registrace na e-mailu Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript .

star

 

Nemáte ještě přeloženy všechny dokumenty, nabídky či prezentační materiály na veletrh? Rádi pro Vás texty přeložíme a dodáme je se zachovaným formátováním dle originálního dokumentu. Překlady zpracujeme bez příplatku za expresní dodání, a navíc přeložíme každou 10. normostranu textu zdarma! Kontaktuje nás na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript pro bližší informace.

Nemáte-li vstupenku na MSV, neváhejte nás kontaktovat na stejné e-mailové adrese a připravíme Vám elektronický voucher pro vstup zdarma.

Více o STAR Group: www.star-transit.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news