Google překladač: English Deutsch

Systém pro nezávislé řízení teploty v jednotlivých místnostech. Kromě vytápění a regulace ohřevu teplé vody umožňuje řídit také osvětlení, rolety a žaluzie. Synco living je založen na bezdrátové komunikaci jednotlivých částí protokolem KNX RF. Jednotlivé části systému Synco living: Centrální jednotka QAX910 je srdce a mozek systému. Odsud můžete řídit a na displeji kontrolovat všechny funkce nezávisle až ve dvanácti místnostech. Kromě vytápění umí centrální jednotka ovládat osvětlení a žaluzie až v osmi spínacích skupinách, obsahuje nastavitelné scény osvětlení a žaluzií. Může sledovat až 24 dveřních / okenních spínačů a 12 kouřových detektorů. Dále umožňuje řídit větrání nebo chlazení.

synco_living_sbt_knx.jpg

Prostorový přístroj QAW910
Měří prostorovou teplotu a umožňuje pro každou místnost individuální zásah do hodnot přednastavených v centrální jednotce jako jsou teplota a provozní režim. Tyto komfortní funkce můžete stisknutím tlačítka snadno prodloužit o přednastavenou hodnotu.

Teplotní čidlo QAA910
Měří prostorovou teplotu a předává ji bezdrátově bytové centrále.

Meteorologické čidlo QAC910
Snímá venkovní teplotu a tlak vzduchu a zasílá je bezdrátově centrální jednotce. Na jejím displeji je možné zobrazit průběhy těchto veličin za posledních 24 hodin. Změna atmosférického tlaku během poslední 3 hodiny je znázorněna šipkou.
Navíc se na základě změn a hodnotě absolutního tlaku vzduchu určuje a na displeji zobrazuje trend vývoje počasí (slunečno, polojasno, deštivo).

Regulační servopohon otopného tělesa SSA955
Měří prostorovou teplotu, přijímá bezdrátově od bytové centrály nastavenou požadovanou teplotu pro tento prostor a reguluje pokojovou teplotu změnou nastavení regulačního ventilu. Může ovládat až pět dalších pohonů v každé místnosti, a tím regulovat vyrovnání tepla mezi otopnými tělesy.

Regulátor topného okruhu RRV912 nebo RRV918
Porovnává požadované a skutečné aktuální hodnoty v každé místnosti předávané bezdrátově od bytové centrály, reguluje teplotu v jednotlivých místnostech změnou nastavení regulačních ventilů na rozdělovači. Kombinací regulátorů pro 2 nebo 8 topných okruhů můžete ovládat libovolný počet okruhů.

Detektor kouře DELTA reflex
Rozpozná kouř vznikající při požáru a spustí alarm. Alarm hlásí bezdrátově bytové centrále Synco™ living. Odsud se může alarm rozeslat textovou zprávou, pagerem nebo e-mailem jednomu nebo více příjemcům.

Rádiové přístroje Siemens GAMMA wave
Lze začlenit všechny výrobky řady Siemens GAMMA wave, bezdrátového systému ovládání osvětlení, rolet nebo žaluzií. Tak můžete pohodlně ovládat světla a rolety centrálně, lokálně nebo jako scény. Samozřejmě lze komponenty GAMMA wave i automatizovat, např. programy v době Vaší nepřítomnosti.

Okenní kontakt GAMMA wave AP 260
Hlídá stav oken, dveří a vrat, ale i víka mrazáku, a hladinu topného oleje. Tyto veličiny hlásí bytové centrále. Při odchylce od žádané hodnoty může spustit různé druhy výstrahy. Šetří energii, ale nikoli komfort.

Synco living je založený na evropském komunikačním standardu KNX. Tak lze snadno integrovat i výrobky dalších výrobců. Synco™ living podporuje nejen rádiové spojení KNX RF, ale i drátové připojení přístrojů KNX (TP1).

V současnoti pracujeme na překladech dokumentace do češtiny. Proto zde zatím naleznete dokumentaci pouze v angličtině. Česká dokumentace boude postupně doplňována.
www.siemens.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news