Google překladač: English Deutsch
pod taktovkou společnosti maXmedia

Společnost maXmedia oznamuje znovuotevření spolupráce se společností US Action, s.r.o., která je provozovatelem sítě prodejen GAME SHOP, herního vydavatelství TopCD a eshopu www.topcd.cz s více než 12 000 položkami. Kromě herních titulů najdete v nabídce společnosti US Action zábavní software, PC hardware a IT příslušenství, jakou jsou MP3 přehrávače, sluchátka, navigace, digitální fotoaparáty apod.
Úkolem společnosti maXmedia bude komunikace a marketingová podpora švédské značky Skullcandy.

terje-Nine-Lives_mal.jpg

Značka Skullcandy je ojedinělá výrobou vysoce kvalitních sluchátek a další elektroniky, zaměřené na použití při freestyle sportech. Právě pro tuto svou výlučnost a nezaměnitelnost si značka za několik málo let získala mnoho obdivovatelů. Na vývoji se podílí i takové sportovní legendy jako je například snowboardová ikona Terje Haakonsen, který má i svůj vlastní model sluchátek, pod názvem Terje Nine. Společnost US Action je výhradním distributorem této značky pro ČR.
Eduard Rojíček , majitel společnosti US Action, s.r.o. ke spolupráci říká: „maXmedia pro nás byla vždy spolehlivým partnerem. Bylo jen otázkou času, kdy se nám podaří získat exkluzivní zastoupení nějaké zajímavé značky a dojde k obnovení naší spolupráce. Pro značku Skullcandy a svět freestyle sportů nelze najít kvalifikovanějšího partnera. Věřím, že se nám společně podaří se Skullcandy na českém trhu uspět.“
Kryštof Šabacký, Managing Director společnosti maXmedia dodává: „Freestyle sporty to je díky naší příslušností do GSMA group (www.GSMA.cz) náš denní chléb. Jakmile jsme se seznámili se značkou Skullcandy a její filozofií, bylo jasné, že jde o podobný životní postoj, jaký reprezentujeme my sami. Sestavení komunikačního a marketingového plánu bylo spíše zábavou než prací. Podpora jde napříč celým marketingovým spektrem a není zdaleka jen o PR. Nevidím důvod, proč by se i čeští zákazníci neměli stát součástí audio revoluce Skullcandy.
Více o značce Skullcandy najdete na www.skullcandy.eu.

Kalendář akcí

<<  Prosinec 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..