Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce

weldingVzhledem ke snižujícímu se počtu mladých inženýrů ve zpracovatelském průmyslu, jsou vyvinuty iniciativy na několika frontách rozjet tento trend.
Kromě klesajícího počtu mladých lidí, kteří se rozhodli pro technické vzdělávání, vzdělávání nesplňuje aktuální odbornou praxi dostatečně.

Mladí studenti se učí základní operace v kovoprůmyslu, jako jsou svařování, obvykle jen na nízké úrovni, zatímco zpracovatelský průmysl plně využívá moderní svařovací techniky a svařovacích robotů.
Aktuální zpracovatelský průmysl proto vyžaduje, aby se studenti, naučili pracovat s roboty již při jejich vzdělávání. Aby studenti měli Informace o možnostech technologie svařovacích robotů, přednáší společnost Valk Welding na HBO (vyšší odborné vzdělání) a MBO (střední odborné vzdělávání) školách, demonstruje studentům a učitelům ve svém vlastním technickém centru, poskytuje návštěvní přednášky na vysokých školách a nabídky stáže. Toto přineslo zvýšený zájem o technologie, svařovacího robota, zejména mezi učiteli. Díky spolupráci s výzkumnými ústavy, vládou, školami a podniky integrace svářecích robotů se pomalu zvyšuje. Mezitím Valk Welding umístil svařovací roboty v technických školicích center v Rotterdamu, Dordrecht, Terborg, Rijssen, Antverpy, ale také na dánské EUC Vest Nord a francouzské ENSTA.
Je zřejmé, že svařovací robot našel svou roli ve vzdělávání. Valk Welding je šťastný, že mohl přispět ke zvýšení podpory robotizace v dlouhodobém horizontu. V nadcházejícím ročníku časopisu Valk Mailing věnujeme tomuto tématu velkou pozornost.
www.valkwelding.nl

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Říjen 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
17181920
212627
28293031   
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..