Google překladač: English Deutsch

Společnost Stena Metall, přední společnost v severském regionu, která se zabývá recyklací, a český výrobce předmětů z drahých kovů a recyklátor, společnost Safina a.s, vytvoří v České republice společný podnik s názvem Stena/Safina a.s.
Hlavním cílem nového podniku bude recyklace elektroniky podle evropské normy WEEE (Norma o odpadech z elektrických a elektronických zařízení). Nová společnost Stena/Safina a.s. bude mít v České republice tři provozní závody ve Vestci, Brně a Sadské. Ředitelství pak ve Vestci u Prahy. Společnost Stena Metall Group je severská jednička v poskytování služeb pro
recyklaci a životní prostředí.

nyafraggenipori.jpg

Tato společnost provozuje své aktivity na 230 místech v devíti evropských zemích. Firma recykluje a zpracovává železné i neželezné kovy, regenerovaný papír, plasty, odpady z elektrických a elektronických zařízení, nebezpečné odpady, chemické a další odpady z výroby.
Stena v současné době recykluje elektroniku ve svých závodech v osmi evropských zemích: Švédsku, Norsku, Dánsku, Finsku, Polsku, Rakousku, Německu a České republice. Co se týká odpadů z elektrických a elektronických zařízení, představuje tato firma evropskou jedničku, neboť se zabývá jejich recyklací již 15 let.
Společnost SAFINA, a.s. je soukromá firma, která zaujímá vedoucí postavení v oblasti zpracování drahých a neželezných kovů a recyklace elektroniky, nejen v České republice, ale také v Evropě a Asii. Hlavní výrobní závody společnosti SAFINA se nacházejí v České republice a Číně. Další významné dceřiné společnosti jsou na Slovensku, v Polsku a v Rumunsku.
http://www.stenametall.com, http://www.safina.cz

Kalendář akcí

<<  Duben 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  9121314
1516172021
2225262728
2930     
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news