Google překladač: English Deutsch
…rozšíření sortimentu značky Centricut®

Značka Centricut od Hypertherm staví na úspěchu nedávno uvedené řady spotřebních materiálů Innerlogic ProLine2200 a rozšiřuje sortiment o sadu spotřebních materiálů pro řezání při 150 A. Nové materiály pro řezání při 150 A se připojují k dalších čtyřem řadám materiálů Proline2200 - 50, 70, 100 a 200 A, které byly představeny v roce 2007.
„Pozorujeme silnou poptávku po prvních čtyřech řadách spotřebních materiálů Proline2200,” uvedl Dean Lizotte, vedoucí týmu značky Centricut spadající pod Hypertherm. „Uživatelé řady Proline nám potvrzují, že spotřební materiály Centricut vydrží déle a řežou lépe než jakékoli jiné dříve používané spotřební materiály, a vyžádali si vývoj řady 150 A.“

Mimo delší životnosti a lepší kvality řezu mohou spotřební materiály Centricut i snížit provozní náklady systému Proline2200. Vyšší výkonnost a nižší provozní náklady jsou výsledkem dvou inovací: patentovaných elektrod SilverLine® a trysek CoolFlow™ čekajících na přidělení patentu. Technologie elektrod SilverLine využívá přivaření pevného stříbrného hrotu na měděný podklad elektrody a vložení hafniového kolíku do stříbra. Technologie trysek CoolFlow zase nabízí zlepšené kondukční chlazení, chlazení těsnicího kroužku a spolehlivé těsnění. Dále došlo k eliminaci stagnace proudění a úniků do plazmové komory.