Google překladač: English Deutsch

Společnost Siemens podepsala smlouvu na vybudování uzlové kapacity segmentu metro v rámci sítě další generace (21st Century Network, 21CN) firmy BT. Síť 21CN společnosti BT je kompletní transformací existujících komunikačních sítí a přidružených systémů na IP infrastrukturu, která přenáší hlas, data a video služby v rámci jedné sítě. Smlouva umožňuje společnosti BT použít řadu IP produktů firmy Siemens, například media gateway Surpass hiG a switche Surpass hiD Ethernet. Také zahrnuje dodávku a integraci celé řady směrovacích platforem společnosti Juniper Networks.

siemens_diagram.jpg

Pětiletý program 21CN společnosti BT v hodnotě 14,7 miliard eur je klíčový pro rozvoj celosvětového komunikačního průmyslu a Velká Británie se tak posune do čela technologických inovací.

„Naší vizí je usnadňovat život pomocí moderních komunikačních řešení. Síť 21st Century Network společnosti BT je příkladem, jak se tato vize stává skutečností prostřednictvím používání otevřených standardů, které umožňují bezproblémový přenos hlasu, dat a videa v rámci jedné sítě,“ řekl Christian Unterberger, prezident oblasti Pevných sítí společnosti Siemens.
www.siemens.cz