Google překladač: English Deutsch

Společnost Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, celoevropského distributora průmyslového výrobního vybavení pro MRO (údržba, oprava, provoz), dnes oznámila jmenování pana Ing. Pavla Dufka novým ředitelem nákupu a logistiky pro Českou republiku a Slovensko. Pan Ing. Pavel Dufek (36) má dlouholeté zkušenosti v manažerských pozicích v České republice i v zahraničí. Před příchodem do společnosti Brammer působil jako ředitel nákupu ve společnosti ČKD Kompresory a.s. v Praze, zaměřenou na výrobu rotačních strojů, kompresorů pro průmyslové využití, elektromotorů a generátorů.

Pavel Dufek

Předtím zastával stejnou pozici ve společnosti EPCOS AG, divize Elektrolytické kondenzátory, v Maďarsku, kde byl zodpovědný za koordinaci sourcingu a zásobování pro tři výrobné závody se sídlem v Maďarsku, Barazílii a Číně. V rámci své pozice řídil deset zaměstnanců a zaměřil se na efektivní řízení nákladů a kvalitu dodavatelů. V Maďarsku dále pracoval jako manažer komodit ve společnosti Visteon Corporation, kde zodpovídal za sourcing pro 22 závodů v Evropě a jižní Americe a vyjednávání globálních smluv s dodavateli.

Jako ředitel nákupu a logistiky bude pan Ing. Pavel Dufek zodpovídat za implementaci nákupní strategie společnosti Brammer, vedení týmů nákupu a logistiky a dobudování NDC (Národní distribuční centrum) v Praze.

Ing. Pavel Dufek získal titul Ing. na Vysoké škole finanční a správní v oboru řízení podniků. Kromě rodilé češtiny mluví plynule anglicky, německy a maďarsky. Je ženatý a má jedno dítě. Ve svém volném čase se věnuje rodině a rekreačním sportům.

Brammer dodává svým více jak 100 000 zákazníkům rozsáhlou nabídku zahrnující přes 3,5 miliony produktů od světových výrobců komponentů z celkem 300 poboček v Evropě. Díky své specializované službě 'Insite' dokáže Brammer nabídnout poradenství v oblasti spravování inventáře, technických otázek a poskytnout podporu a pomoc při normalizaci a racionalizaci MRO produktů přímo u zákazníka.

V České republice si již společnost Brammer vybudovala velmi dobré jméno v oblasti prodeje ložisek, součástek pro přenos mechanického výkonu a hydraulických i pneumatických komponentů, včetně doplňkového sortimentu pro údržbu, což jsou oblasti, ve kterých zaujímá pozici lídra na trhu. Mezi její zákazníky v této oblasti patří např. Plzeňský Prazdroj, Kraft Foods, Lasselsberger a Continental.

Pro více informací o nabídce produktů a služeb poskytovaných společností Brammer navštivte prosím

www.brammer.cz

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news