Google překladač: English Deutsch

Pavel DufekSpolečnost Brammer Czech a.s., součást skupiny Brammer Group, celoevropského distributora průmyslového výrobního vybavení pro MRO (údržba, oprava, provoz), dnes oznámila jmenování pana Ing. Pavla Dufka novým ředitelem nákupu a logistiky pro Českou republiku a Slovensko. Pan Ing. Pavel Dufek (36) má dlouholeté zkušenosti v manažerských pozicích v České republice i v zahraničí. Před příchodem do společnosti Brammer působil jako ředitel nákupu ve společnosti ČKD Kompresory a.s. v Praze, zaměřenou na výrobu rotačních strojů, kompresorů pro průmyslové využití, elektromotorů a generátorů.

Předtím zastával stejnou pozici ve společnosti EPCOS AG, divize Elektrolytické kondenzátory, v Maďarsku, kde byl zodpovědný za koordinaci sourcingu a zásobování pro tři výrobné závody se sídlem v Maďarsku, Barazílii a Číně. V rámci své pozice řídil deset zaměstnanců a zaměřil se na efektivní řízení nákladů a kvalitu dodavatelů. V Maďarsku dále pracoval jako manažer komodit ve společnosti Visteon Corporation, kde zodpovídal za sourcing pro 22 závodů v Evropě a jižní Americe a vyjednávání globálních smluv s dodavateli.

Jako ředitel nákupu a logistiky bude pan Ing. Pavel Dufek zodpovídat za implementaci nákupní strategie společnosti Brammer, vedení týmů nákupu a logistiky a dobudování NDC (Národní distribuční centrum) v Praze.

Ing. Pavel Dufek získal titul Ing. na Vysoké škole finanční a správní v oboru řízení podniků. Kromě rodilé češtiny mluví plynule anglicky, německy a maďarsky. Je ženatý a má jedno dítě. Ve svém volném čase se věnuje rodině a rekreačním sportům.

Brammer dodává svým více jak 100 000 zákazníkům rozsáhlou nabídku zahrnující přes 3,5 miliony produktů od světových výrobců komponentů z celkem 300 poboček v Evropě. Díky své specializované službě 'Insite' dokáže Brammer nabídnout poradenství v oblasti spravování inventáře, technických otázek a poskytnout podporu a pomoc při normalizaci a racionalizaci MRO produktů přímo u zákazníka.

V České republice si již společnost Brammer vybudovala velmi dobré jméno v oblasti prodeje ložisek, součástek pro přenos mechanického výkonu a hydraulických i pneumatických komponentů, včetně doplňkového sortimentu pro údržbu, což jsou oblasti, ve kterých zaujímá pozici lídra na trhu. Mezi její zákazníky v této oblasti patří např. Plzeňský Prazdroj, Kraft Foods, Lasselsberger a Continental.

Pro více informací o nabídce produktů a služeb poskytovaných společností Brammer navštivte prosím

www.brammer.cz

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Červen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
152021
22262728
2930     

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce