Google překladač: English Deutsch

Také máte nepříjemné pocity, když se chystáte k zubaři? Zdá se, že velmi brzy budeme na ošetření chrupu chodit zcela bez obav. Nevěříte ? Je tu doslova převratná novinka. Jmenuje se HealOzone a je to přístroj, který bezpečně a hlavně bezbolestně léčí zubní kaz již v ranném stádiu. A co je úplně nejdůležitější , tuto „novinku“ si pořídil jako jeden z mála lékařů v republice do své ordinace MUDr. Rafael Chajrušev praktikující ve zdravotním středisku Barum Continental v Otrokovicích. Tajemstvím celého úspěchu je ozón - silný oxidační prostředek, který zcela bezbolestně usmrtí bakterie způsobující zubní kaz během několika vteřin a to bez použití injekce proti bolesti.

zuby_1.jpg

HealOzone je pro všechny generace – od nejmenších (zastavení kazů na mléčných zoubcích bez vrtání) až po ty nejstarší. Už tedy nebudou žádné slzičky a doživotní strach z vrtání. Můžeme totiž doufat, že dnešní děti už zvuk „vrtačky“ vůbec nepoznají. Kromě toho umí do tří dnů zahojit afty v ústech a všem dobře známé a velmi nepříjemné opary. Přístroj se už používá s vysokou úspěšností např. v Německu, Anglii, Švýcarsku, Rakousku, Japonsku.
A jak váš lékař odhalí zubní kaz již v ranném stádiu, aby ho mohl včas vyléčit? Znáte to nepříjemné poklepávání a zabodávání háčku zub od zubu. Už nic takového, zubní kaz dokáže identifikovat další nejnovější přístroj DIAGNOdent pracující na bázi laseru. A ten má MUDr. R. Chajrušev ve své ordinaci také.
Autor: Ing. Václav Matys

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..