Google překladač: English Deutsch

Společnost Premagas, jeden z největších výrobců plynoměrů ve střední a východní Evropě, přešla na systém SolidWorks 3D CAD software jako standardní řešení pro navrhování. Cílem této slovenské společnosti je rychlejší a systematičtější navrhování lepších výrobků pomocí systému SolidWorks. Společnost Premagas nyní může modelovat součásti, které nemohly být navrhovány ve 2D CAD softwaru. Díky snadnému ovládání mu zacházení se systémem SolidWorks a integrovaným nástrojem COSMOS pro analýzu snížila společnost dobu vývoje o 30 procent. Kromě toho emailový komunikační nástroj eDrawings systému SolidWorks snížil dobu strávenou výměnou modelů mezi dodavateli o 20 procent.

tur_rpt_3e.jpg

Společnost Premagas vyvíjí a vyrábí zařízení pro měření a regulaci spotřeby převážně zemního plynu a propan-butanu. Od roku 2002 je společnost součástí společnosti Elster Group, hlavního dodavatele systémů a služeb pro zpracování plynu, elektrického proudu a vody. Společnost Premagas se svými 480 zaměstnanci a dceřinými společnostmi ve 12 zemích dodává své plynoměry do více než 20 zemí po celém světě. Výrobky jsou vhodné především pro použití za extrémních klimatických podmínek a jsou například používány australskou společností, která vysílá výpravy do Antarktidy.

K tomu, aby společnost Premagas zlepšila své návrhy výrobků, bylo absolutně nezbytné, aby si pořídila 3D CAD software. Aby mohla společnost Premagas lépe komunikovat se svou mateřskou společností Elster Group, rozhodla se zakoupit software SolidWorks. Od té doby jsou veškeré výrobky i příslušenství ve společnostech Premagas a Elster Group navrhovány ve 3D. Systém SolidWorks je navíc používán k provádění změn existujících výrobků, takže jejich kompatibilita s dřívějším 2D CAD systémem je tím velmi užitečná.

“Díky systému SolidWorks a jeho integrovanému DWGeditoru můžeme bez jakýchkoliv problémů používat 2D data z našeho předchozího systému - AutoCADu,” řekl Lubor Březina, šéfkonstruktér společnosti Premagas. “Mimo to jsme díky intuitivnímu zpracování systému SolidWorks potřebovali na zaškolení pouze tři dny. Po zavedení nového systému se zkrátila doba vývoje o 30 procent.”

Společnost Premagas také používá software COSMOS pro analýzu a komunikační nástroj eDrawings. Pomocí plně integrovaného softwaru COSMOS mohou konstruktéři ve společnosti Premagas odhalit a opravit chyby již během procesu navrhování a díky tomu snižují náklady na vytváření prototypů. Nástroj eDrawings umožňuje sdílení a zobrazování přesných modelů 3D návrhů výrobků bez CAD softwaru. Díky jeho použití zkrátila se ve společnost Premagas zkrátila doba výměně modelů mezi dodavateli o 20 procent.

Kalendář akcí

<<  Červenec 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
  1  2  3  4  5  6  7
  8  91011121314
15161718192021
22232425262728
293031    
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news