Google překladač: English Deutsch

Matné barvy od BASF Coatings, jednoho z předních výrobců barev na světě, jsou jedním z největších trendů, které způsobují senzace na výstavách aut po celém světě. To je případ i Ženevského autosalonu probíhajícího ve dnech 8. až 18. března. "Smyslné povrchy" je pojmenování, které se vžilo pro nový trend. Podniky i soukromí spotřebitelé touží po větší individualitě svých aut a matný povrch jim pomáhá k dosažení tohoto cíle. Úprava povrchu automobilu a jeho materiály dostávají zvláštní význam, v němž hraje barva rozhodující roli. Co se týče individuality při koupi aut, je povrchová úprava klíčovým faktorem pro ženy i muže.

2669_rolls1_03d.jpg

Rolls Royce Phantom – hvězda mezinárodního Ženevského autosalonu získala sportovní vzhled díky matné barvě a patří mezi hvězdy letošního mezinárodního Ženevského autosalonu, pokud není právě tou hvězdou největší. Rolls Royce Phantom, který Mansory, přední tuningová firma, uvedl na největší světové přehlídce aut, je natřený matnými barvami značky BASF Coatings Glasurit. Nejen, že se Phantom umístil v soutěži o cenu autosalonu, ale určil i celkový trend v barvě aut.
Hedvábný, hladký vzhled povrchu auta natřeného matnými barvami přitahuje řidiče magickým způsobem. Automobil působí elegantně a zdrženlivě právě díky svému exkluzivnímu vzhledu.

Glasurit Automotive Refinish:
Pod značkou Glasurit uvádí BASF na trh ucelenou sadu systému lakování automobilů se zaměřením na ekologické barvy na vodní bázi a vysoce trvanlivé barvy. Díky těmto systémům firma na celém světě dodržuje pravidla pro používání rozpouštědel. Co se týče vzhledu a trvanlivosti, splňují výrobky shodné normy kvality jako barvy ředitelné rozpouštědly. V této oblasti firma nabízí množství služeb pro své zákazníky. Glasurit Automotive Refinish používá většina předních světových výrobců aut pro opravy aut po jejich prodeji. Důvodem je kvalita těchto barev. Další informace najdete na stránce www.glasurit.com

BASF je celosvětově největší chemickou společností: The Chemical Company. Její nabídka sahá od chemikálií, plastů a spotřebních produktů přes přípravky na ochranu rostlin a chemické přísady až po ropu a zemní plyn. BASF je spolehlivý partner všech důležitých průmyslových odvětví a jeho inteligentní řešení a produkty s přidanou hodnotou pomáhají jeho zákazníkům k úspěchu. Společnost BASF vyvíjí nové technologie, aby obstála před budoucími výzvami a s jejich pomocí vytváří nové obchodní příležitosti. Spojuje ekonomický úspěch s ochranou prostředí a sociální odpovědností, čímž přispívá k lepší budoucnosti. V roce 2006 měla společnost BASF zhruba 95 000 zaměstnanců a vykázala obrat 52,6 miliard eur. Další informace o společnosti BASF jsou dostupné na www.basf.com www.basf.cz