Google překladač: English Deutsch

Uživatelé služeb společnosti AOL Germany budou brzy moci stahovat hudební klipy, a to díky službě „Music2You“ (M2Y) firmy Siemens. M2Y je inovativní služba pro poskytování zpoplatněného obsahu, například hudby, kterou již využívá mnoho poskytovatelů internetových a telekomunikačních služeb.

key_visual.jpg

Společnost AOL Germany používá platformu M2Y, kterou spravuje a hostuje Siemens, od roku 2004 a nyní prostřednictvím této služby nabízí ke stažení 850.000 písní. Tento poskytovatel internetu je jedním ze tří významných hudebních portálů na německém trhu.

Tato spolupráce byla nyní rozšířena o možnost stahování hudebních klipů. Partnery, kteří AOL poskytují obsah, jsou Warner Music, EMI a SonyBMG a další nahrávací společnosti je budou brzy následovat. Hudební klipy nabízené službou M2Y jsou ve formátu WMV společnosti Microsoft a vyznačují se vysokou přenosovou rychlostí a velmi kvalitním rozlišením.

„Rozšiřujeme naši nabídku stahování, abychom tak ještě lépe vycházeli vstříc potřebám zákazníků. Stahování klipů je ideálním doplňkem naší nabídky hudby. Dodáme tak vysoce kvalitní produkt, který odpovídá potřebám uživatelů domácí zábavy a který neomezuje využití jen na přenosné přehrávače,“ řekl Boris Rogosch, ředitel pro zábavu a e-commerce společnosti AOL Germany, při popisu spuštění nové služby pro stahování hudebních klipů.

„Tato nová smlouva s AOL zdůrazňuje mnoho různých možností na rostoucím trhu s řízenými aplikacemi,“ vysvětlil Christian Hopf, viceprezident pro služby s přidanou hodnotou oblasti Carrier Services společnosti Siemens Komunikace. „Začali jsme nabízet hudbu našim klientům z řad operátorů a poskytovatelů internetu a nyní stupňujeme snahy o zpestření našeho obsahového portfolia stahováním hudebních klipů, dodávkou streamingu, tónů pro zpětné vyzvánění a vyzváněcích tónů prostřednictvím pevné a mobilní sítě.“
Technologie „Music2You” (M2Y) společnosti Siemens představuje inovativní nástroj pro řízené a bezpečné doručování zpoplatněného obsahu. M2Y umožňuje operátorům velmi snadno zřídit službu stahování dat přes internet nebo mobilní síť. Koncoví zákazníci tak získávají legální přístup k hudbě a dalšímu obsahu, zatímco operátorům vznikají nové zdroje příjmů. M2Y zajišťuje zabezpečené stahování hudby buď v bezdrátových sítích nebo přes internet, a může být používána nezávisle na správě digitálních práv (DRM), obsahu, kanálech a přístrojích. Další informace o technologii Music2You divize Komunikace společnosti Siemens najdete na http://www.siemens.com/m2y.

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news