Google překladač: English Deutsch

mirchr.jpgDne 21. března 2006 se v konferenčních prostorech hotelu Olympik v Praze konalo celostátní setkání uživatelů produktu SURFCAM. Setkání se zúčastnilo přes 120 uživatelů z České republiky a Slovenska a pozvání přijalo i několik zástupců z tisku. Organizátorem celostátního setkání uživatelů byla akciová společnost 3E Praha Engineering ve spolupráci s

autorizovanými prodejci produktu. Setkání se konalo při příležitosti představení nové verze produktu SURFCAM – pod názvem SURFCAM Velocity II, která bude uvedena na trh České a Slovenské republiky v dubnu 2006.
Úvod programu setkání byl věnován detailnímu představení principů technologie TrueMill, která se objevila v SURFCAMu Velocity poprvé v loňském roce a za kterou získala firma SURFWARE vysoké ocenění prestižního amerického časopisu Industry Week na konci roku 2005. TrueMill představuje největší novinku v oblasti CAM systémů za několik posledních let. TrueMill zásadním způsobem mění pohled na vysokorychlostní obrábění. Jeho hlavním přínosem je výrazné zkrácení doby obrábění a to prakticky na všech frézovacích centrech včetně starších. TrueMill výrazným způsobem prodlužuje životnost autorizovanými prodejci produktu. Setkání se konalo při používaných nástrojů a šetří i samotné obráběcí centrum. Technologie TrueMill je dostupná pouze v produktu SURFCAM Velocity a verzích vyšších. Více informací na – www.truemill.cz
Nejzajímavější části setkání bylo pro uživatele představení nové verze produktu SURFCAM pod názvem SURFCAM Velocity II, která obsahuje novou technologii TrueMill i pro 3osé obrábění pod názvem RapidRough.
Kromě novinek v produktu SURFCAM, se uživatelé dále dozvěděli o připravované soutěži pod názvem „Nejlepší programátor CNC strojů“, kterou firma 3E Praha Engineering pořádá ve spolupráci s redakcí Technického týdeníku.
Bližší informace se dozvíte na www.3epraha.cz
Conrad

Kalendář akcí

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou