Google překladač: English Deutsch

podcasting_signal.gifSpolečnost Czech Data Systems, Apple IMC, která je autorizovaným zástupcem společnosti Apple Computer pro Českou republiku, připravila na předposlední prázdninový týden seminář o podcastingu, který vám otevře nové obzory využití této atraktivní technologie šíření informací po internetu v oblasti zpravodajství a žurnalistiky, rozhlasového vysílání, zábavy, reklamy a vzdělávání. Seminář je pořádán zdarma, 22.8.2006 v Palace Cinemas Slovanský dům, sál č.9, Na Příkopě 22, Praha 1, začátek prezentace v 10:00.

Pro koho je seminář určen?
Seminář je určen pro novináře, zástupce rozhlasových a televizních stanic, mediální experty, marketingové specialisty a pracovníky reklamních agentur, učitele a vzdělávací pracovníky.
Možnosti využití podcastingu jsou opravdu velmi široké a společnost Apple chce tímto seminářem přispět k dalšímu rozvoji podcastingu v ČR. Nyní máte tu nejlepší příležitost se
s nimi seznámit.

Co bude náplní semináře?
Na semináři se dozvíte, co je to vlastně podcasting, jak vznikl, jaké formy podcastingu a v jakých oblastech se v současné době používají jak ve světě tak u nás. Ukážeme vám, jak vytvořit vlastní podcast a video cast. Přednášející se s vámi podělí o vlastní zkušenosti s podcastingem a také s tím, jaký je zájem o podcasting ze strany uživatelů - čtenářů a posluchačů. Dozvíte se dále např. jak použít podcasting jako nový reklamní kanál nebo co všechno může podcasting nabídnout studentům a profesorům při studiu a výuce. Všechny prezentace budou doprovázeny konkrétními ukázkami a demonstracemi.
www.apple.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
   1  2  3  4  5  6
  7  8  910111213
14
21222324252627
282930    
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..