Google překladač: English Deutsch

Společnost Mio Technology vyvíjí a prodává produkty, které svým uživatelům umožňují využít poslední novinky v mobilních službách. Společnost byla založena v květnu 2002 a nyní působí na Tchaj-wanu, v Číně, Evropě, Severní Americe, Austrálii, Japonsku a Jižní Koreji. Společnost Mio Technology nabízí širokou paletu mobilních navigačních výrobků, které dnes zahrnují navigační systémy do auta, navigační systémy do komunikátorů, PDA a mobilních telefonů.

Nová řada navigací Mio Moov nabízí mnoho inovací a to především díky značně vylepšené a uživatelsky vstřícné softwarové výbavě. Kromě zjednodušeného intuitivního ovládání a vkládání adres, které dokáže tolerovat chyby v názvech měst a ulic, nabízí také široké možnosti práce s body zájmu, tzv. POI (Point Of Interest).

Kromě tisíců různých bodů zájmu u nás i v celé Evropě si nyní majitelé navigací mohou do svého přístroje bez problému nahrát i body důležité pro cestu na Euro 2008. Můžete navštívit internetový portál www.poi.cz, který v úzké spolupráci s Mio Technology eviduje několik tisíc POI, a pomocí pár kliků rozšířit databázi v navigaci. Do restaurací, hotelů, zábavních podniků a samozřejmě především na stadiony, na kterých se budou konat fotbalová klání letošního Eura, tam všude najdou navigace Mio rychle cestu.

Body zájmu související s Eurem 2008 ale nejsou tím jediným, co na www.poi.cz naleznete. Za zmínku stojí v neposlední řadě i databáze policejních radarů, která je právě díky spolupráci uživatelů, správců portálu a společnosti Mio Technology aktualizována i několikrát denně. Uživatelům tedy nabízí stále aktuální informace o probíhajících měřeních rychlosti přímo při vjezdu do daných úseků. Takto aktuální databáze radarů mohou čeští majitelé navigací Mio využívat jako jedni z mála ve světě. Bankomaty, lékárny, parkoviště, sportovní zařízení, autoservisy, kulturní památky, muzea, informační kanceláře a čerpací stanice jsou pak jen několika dalšími typy bodů v databázi.

Kalendář akcí

<<  Září 2022  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..