Google překladač: English Deutsch

ALPHATM od amerického výrobce Innov-X Systems Inc. představuje špičkový výrobek. Vyniká rychlostí analýz, přesností a korektností zařazování do materiálových norem/jakostí. Typickými oblastmi nasazení jsou nerez oceli, ušlechtilé materiály, superslitiny, strojírenský, chemický, jaderný, petrochemický průmysl a kovošroty. V roce 2008 byl na trh úspěšně uveden model v provedení, které umožňuje analýzy i lehkých prvků Al, Si, Mg, P bez nutnosti použití hélia či jakéhokoliv trvale připojeného přídavného zařízení či plynu. Analyzátor ALPHATM má při analýze lehkých prvků bezkonkurenční výkonnost a rychlost.

ALPHATM je celosvětově nejprodávanější model ručního rtg. spektrometru, přičemž v ČR a SR je od roku 2005 instalováno již přes 130 těchto přístrojů. Přístroj pro vizualizaci výsledků, výpočty a řízení procesu měření používá výkonnou moderní jednotku PDA, která zajišťuje snadnou upgradovatelnost a kompatibilitu s ostatními systémy včetně možností komunikace přes WiFi, BlueTooth či USB. Výsledky jsou automaticky ukládány s možností rozšířené identifikace. S přístrojem je dodávaný propracovaný management výsledků a tiskové sestavy.

Analýza běžných slitin kovů je otázkou několika málo vteřin. Analýza lehkých prvků je otázkou ne více než 30 sekund, přičemž například výkonnost na Mg v Al slitinách je bezkonkurenční, jelikož přístroj při vyšší rychlosti a přesnosti detekuje Mg od 0,6 %.

V ČR a SR je přístroj dodáván firmou BAS Rudice s.r.o. z Blanska, www.spektrometry.cz/alpha.php

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news