Google překladač: English Deutsch

Akciová společnost TONA obohacuje svou výrobní řadu ½“ nářadí o průchozí ráčnu. Jde o novinku, kterou Tona za bohatou dobu své existence ještě nevyráběla. Ráčna s označením 1269 se od standardní ráčny liší v možnostech použití. Průchozí znamená, že ji lze použít v případě, kdy matička je navlečena na šroubu. Celá řada výrobků zahrnuje i speciální nástrčné hlavice, které musí být samozřejmě také průchozí.

racna_kopie.jpg

Ty jsou k dispozici v šestihranném DRIVE provedení a rozsahu od velikosti 10 mm (1210P) do 19 mm (1219P). Pro zvýšení možností použití je pak možné ještě použít průchozí prodlužovací nástavec o délce 76 mm. Tím je možné dosáhnout mnohem dál s využitím kterékoliv speciální nástrčné hlavice.
Aby byla zvýšena univerzálnost použití tohoto produktu lze k němu pořídit i adaptér 1270, který promění ráčnu 1269 ve standardní ráčnu 1/2“. (viz. obrázek 3), kterou lze použít pro celých rozsah standardních 1/2“ hlavic (8 mm – 36 mm).
Uvedené nářadí bude prodáváno též v sadě, sestavené ze všech průchozích výrobků a adaptéru 1270. Cena pro maloobchodní prodej dosud není stanovena.
www.tona.cz