Google překladač: English Deutsch

Systém PYRAMIDA BEZPEČNOSTI vychází z normy ČSN P ENV 1627, která definuje odolnost výrobků např. proti odvrtání, vyhmatání, vytržení, hrubému násilí apod. Je zaměřen výhradně na certifikované výrobky a akceptují jej všechny pojišťovny, které jsou členy České asociace pojišťoven.
A jak konkrétně vám tento nástroj pomůže ve vašem rozhodování, který výrobek si vybrat?

pyramida_bezpecnosti.jpg

PYRAMIDA BEZPEČNOSTI je složena ze čtyř barevně odlišených stupňů bezpečnosti, které reprezentují jednotlivé úrovně zabezpečení dle normy ČSN P ENV 1627. Každý stupeň představuje různou úroveň zabezpečení, přičemž výrobky s nejvyšší ochranou jsou označeny červenou barvou a odpovídají 4. stupni bezpečnosti. Pro vaši lepší orientaci je toto značení součástí obalu výrobků a také všech informačních materiálů.
Výrobky s plastovou BEZPEČNOSTNÍ KARTOU Vám zaručují ochranu proti vyrobení tzv. „černého klíče“, tedy neoprávněné kopie Vašeho klíče. Bez předložení BEZPEČNOSTNÍ KARTY nebude duplikát klíče zhotoven. Uložte si prosím kartu na bezpečném místě, neboť ztrátou karty ztrácíte i možnost výroby dalších kopií klíčů.
průběhu užívání Vašeho výrobku FAB Vám pravděpodobně vyvstane požadavek na vyrobení duplicitního klíče, sjednocení více výrobků na stejný uzávěr (SU) - tedy na stejný klíč, abyste s sebou nemuseli nosit objemné svazky, apod. V takovém případě oceníte kvalitní a širokou servisní síť, kterou společnost FAB vybudovala po celé České a Slovenské republice. Kontakty na spolupracující firmy – Partnery FAB, Profi Centra FAB a Servisní střediska FAB - naleznete na titulní stránce naší internetové prezentace v mapce vyhledávání.
Značka FAB je synonymem vysoké kvality výrobků a neustále zdokonalovaných zabezpečovacích systémů, což dokládá i certifikace systému jakosti FAB dle EN ISO 9001:2000.
www.fab.cz

Kalendář akcí

<<  Březen 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..