Google překladač: English Deutsch

V sérii RPS-L se poprvé podařilo integrovat zkušenosti s velkými fixačními vysokovýkonovými lisy MEYER do takzvané verze MINI. Přísný německý Výbor pro textilní a oděvní stroje označil tento Meyerův výrobek Pečetí jakosti za kvalitu a bezpečnost. Počítačové řízení: Nastavení teploty a času

rps_l.jpg

fixování se děje přes řídící jednotku MEYER - METRONIC - 250 - CNC. Regulace tlaku : Nastavování tlaku se provádí mechanicky a může být nastaveno plynule pro veškeré látky i podšívky až do 15 N/cm2 (1,5 kG/cm2). Silikonem potažené přítlačné válce umožňují bezpečné a k povrchům šetrné podlepování.
Topný systém: Topná tělesa jsou celoplošně propojena s topnou plochou a proto je dosahováno stejnoměrného rozdělování teploty. Topné plochy jsou naproti tomu pružně zavěšeny , takže mohou být bez problémů podlepovány také těžké látky aniž by došlo k poklesu teploty. Silná izolace nevede jen k úspoře energie ale chrání také obslužný personál před teplem.

Teflonové pásy: Jednostranně otevřený stroj umožňuje fixování menších vliselínů na dílech které přesahují šíři vyhřívací zóny. Nekonečné teflonové pásy jsou bezpečně nuceně vedeny a je zabráněno jejich vyjetí nebo cestování a tak zaručují dlouhou životnost. Případné nutné výměny pásů se provádí během minut.

Dodatečná výbava: Podle nasazení a potřeb může být MEYER RPS-L objednán jako stroj pouze pro podlepování kalhotových límců nebo s přípravkem na podlepování svazků a zpětným dopravníkem.. ke zvýšení produktivity je nabízen štosovač. Dodatečná výbava jako zažehlovací a skládací přípravky lze snadno přistavět.
www.zadas.cz