Google překladač: English Deutsch

Novinkou firmy JABLOTRON je TP-83 bezdrátový termostat, díky kterému lze vytápění ovládat mobilem.TP-83 je programovatelný pokojový termostat s týdenním topným programem. Slouží ke komfortní a přitom úsporné regulaci teploty v objektech. TP-83 dokáže během 2 dnů vysledovat setrvačnost topného systému přizpůsobit se pro nejvyšší míru komfortu ovládání. V praxi to znamená, že nemusíte zjišťovat, s jakým předstihem musíte nastavit start topení, abyste měli v požadovaný čas komfortní teplotu. Termostat si sám vysleduje a přizpůsobí časy, kdy má začít topit, aby v nastavený čas již v pokoji byla požadovaná teplota.

Termostat se nastavuje a programuje otočným kolečkem. Termostat lze kombinovat s prvky bezdrátového systému Oasis Jablotron, v takovém případě je možné:
· zapínat a vypínat topení dálkově (mobilním telefonem, dálkovým ovládačem, internetem...),
· blokovat topení, jsou-li otevřená okna,
· informovat uživatele o poruše topení a nebezpečí mrazu (při poklesu teploty pod nastavenou hodnotu se odešle varovná SMS),
· informovat o nebezpečí požáru (při překročení nastavené teploty).
TP-83 je vhodný pro rodinné domky, kanceláře, menší provozy chat a chalup. Je přenosný a spíná vytápění podle místností, do kterých jej umístíte. Topení lze na dálku ovládat telefonem, je bezdrátový a snadno se instaluje.

www.jablotron.cz