Google překladač: English Deutsch

Název Caddy™ byl vždy synonymem pro robustní a trvanlivé svařovací nástroje určené pro profesionální svářeče. Představujeme pátou generaci přenosných svařovacích zařízení od firmy ESAB. Za nejnovějšími zdroji Caddy™ stojí více než 30 let zkušeností s vývojem invertorových technologií.

Navržen pro odolnost a dlouhou životnost
Zdroje jsou vybavené velkými kabelovými konektory OKC 50, aby byla zajištěna vyšší trvanlivost. Kompaktní konstrukce je lehká a snadno přenosná, dostatečné chlazení vnitřních součástí je přesto zachováno. Konstrukce je vyrobená z polymeru a hliníku a velmi dobře odolává nárazům. Velké chladiče a šikovná konstrukce spolu vytvářejí zdroj s chladnějším provozem a s delší očekávanou životností, a to i při použití v náročných pracovních prostředích. Konstrukce také napomáhá k tomu, aby všechny citlivé části uvnitř zdroje byly udržovány čisté a chráněné před prachem. Zdroj Caddy™ je vyroben v souladu s IP23, takže je možné s ním pracovat venku, dokonce i v dešti. Ovládací panely jsou srozumitelné a snadno ovladatelné.

Kompenzace účiníku -PFC
Caddy™Arc151i/201i jsou 230 V jednofázové napájecí zdroje vybavené obvodem PFC, který umožňuje využívat celý rozsah zdroje na pojistce 16A. Obvod PFC také chrání zdroj před kolísáním napájecího napětí a díky němu je použití zdroje s generátorem bezpečnější. Zdroj Caddy™Arc151i/201i může pracovat s velmi dlouhými napájecími kabely, až do délky 100 m, takže má výjimečně velký pracovní dosah.

Ovládací panely
Pro Caddy™ Arc251i jsou na výběr dva ovládací panely, oba obsahují digitální displej a funkci dálkového ovládání. Základní panel Caddy™ A32 obsahuje výběr ze svařování metodou MMA nebo TIG se zapálením LiveTig™ v režimu TIG. Kromě toho už jen stačí, abyste nastavili svařovací proud. Pokročilejší panel Caddy™ A34 nabízí funkce Hotstart a Arc Force, aby bylo možné "vyladit" svařování, výběr ze svařování metodou MMA nebo TIG, zapálení LiveTig™ v režimu TIG, dvě paměti a zařízení na dálkové ovládání. V režimu MMA si můžete vybrat typ vaší elektrody a zdroj automaticky provede optimalizaci svařovacího výkonu. Oba panely jsou snadno pochopitelné a snadno se nastavují i v rukavicích.

Svařování MMA
Zdroj Caddy™ Arc dodává stejnosměrný proud a vy můžete svařovat většinu kovů, jako je legovaná a nelegovaná ocel, šedá litina atp. Se zdrojem Caddy™ Arc251i můžete svařovat s elektrodami Ø1,6–5 mm; se všemi typy: rutilovými, celulózovými, bazického typu i elektrodami s vysokou výtěžností, a to vždy s vynikajícími svařovacím výkonem. Nejnovější regulátor ArcPlus™ II, zajišťuje intenzivnější, a přesto plynulý a stabilní oblouk, jehož regulace je snadná. Regulátor ArcPlus™ II vytváří menší kapičky, oblouk hoří plynule a není nutno dělat přestávky na hranách při nanášení širokého návaru s rozkyvem. Regulátor ArcPlus™ II nabízí lepší svařovací charakteristiky, zjednodušuje vaši práci a zajišťuje lepší kvalitu svaru s menšími nároky na opravy po svařování.

Svařování TIG
Se zdrojem Caddy™ Arc můžete snadno svařovat metodou TIG. Vše, co potřebujete, je hořák pro TIG s plynovým ventilem, plynový regulátor a tlaková láhev s plynem. Zapálení LiveTig™ elektronicky reguluje počáteční proud, aby bylo zajištěno bezpečné zapálení bez poškození elektrody. Můžete svařovat nelegovanou nebo legovanou ocel, s přídavným materiálem nebo bez něj.

Zařízení pro snížení napětí – VRD
V některý oblastech je potřebné zařízení se sníženým napětím, neboli VRD. VRD je bezpečnostní funkce, která omezuje napětí naprázdno ze zdroje na 24 V. Ovládací panel Caddy™ A33 je připraven pro VRD a tuto funkci lze snadno aktivovat uvnitř napájecího zdroje.

www.esab.cz

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..