Google překladač: English Deutsch

Nové vozy třídy C jsou první, které se vyznačují dvěma zcela odlišnými typy provedení. U tradičnějších modelů řady Elegance and Classic, je typická hvězda umístěna na kapotě vozu, tak jako tomu bylo dříve, zatímco u avantgardní verze je umístěna uprostřed mřížky chladiče, což je typické pro sportovní modely vozů Mercedes. "Již pokud jde o vnější vzhled vozidla," říká Zetsche, "každý zákazník se může rozhodnout, kde má být hvězda umístěna." Díky výjimečnému stylu nabízí nový špičkový sedan zcela novou a jedinečnou interpretaci současného obrazu vozů Mercedes-Benz. Tak je na první pohled patrná technologická dokonalost a kvalita nových vozů třídy C.

medved.jpg

Nejmodernější bezpečnostní technologie pro optimální ochranu pasažérů Spolu s důrazem na pohodlí patří k nejdůležitějším charakteristikám modelů třídy C výjimečná ochrana pasažérů. Díky integrované koncepci bezpečnosti i tento nový model vytyčuje ve své třídě novou cestu, neboť nabízí dostupnou aktivní bezpečnost, například díky přizpůsobenému systému brzd pro třídu S (S-Class) a inteligentní systém osvětlení (Intelligent Light System) s pěti automatickými osvětlovacími funkcemi. Nová éra v oblasti bezpečnosti a ergonomie je u vozů třídy C uvedena moderní koncepcí přístrojového vybavení a řízení, které pozoruhodně snižuje zatížení řidiče a chrání ho před úrazem. Co se týče pasivní bezpečnosti, splňuje nová třída C výrazně vyšší standardy než jsou požadovány regulačními orgány po celém světě. Standardní vybavení tvoří sedm airbagů a aktivní opěrky hlavy. Kromě toho nová třída C - jako větší sedany Mercedes a modely typu SUV - je k dostání také s předběžným ochranným systémem pasažéra PRE-SAFE(R).
Široká řada ekonomických a výkonných motorů

Zákazníci si mohou vybrat z celé řady nejmodernějších čtyřválcových a šestiválcových benzínových a dieselových motorů. Po představení na jaře budou nové sedany třídy C-Class nabízeny i ve verzi s tříválcovým benzínovým motorem (C 200, C 280 a C 350), stejně jako čtyřválcovým dieselovým motorem (C 220 CDI). Během roku rozšíří společnost Mercedes-Benz nabídku motorů o další modely, jako například dieselový motor C 320 CDI V6, stejně jako o dvě čtyřválcové verze C 180 a C 200 CDI. Konstruktéři ve společnosti Mercedes-Benz se zaměřili zejména na zdokonalení oblíbených čtyřválcových motorů, mezi jejichž výjimečné kvality patří zejména nízká
spotřeba paliva, větší výkon a skvělý bezproblémový provoz. V Německu, i přes nárůst daně z přidané hodnoty na 19 procent, je hrubá vstupní úroveň ceny pro nové vozy třídy C-Class stále ještě nižší než 30 000 EUR, což znamená, že i po úpravě po inflaci, je úroveň ceny vozů nové třídy C-Class stejná jako u jejich předchůdců, jichž se od uvedení na trh v roce 2000 prodalo ve světě více než dva miliony kusů.
http://www.mercedes-benz.com/c-class

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news