Google překladač: English Deutsch

Jsme velmi poctěni, že Vás díky podpoře našich partnerů můžeme i jejich jménem pozvat na společensky i významově prestižní benefiční gala večer Nadace Rakovina věc veřejná v nádherném prostředí Smetanovy síně Obecního domu, a to dne 20.11.2013. Jedná se o první charitativní event takovéhoto formátu v historii existence nadace a zrcadlí jistě profesionalitu a renomé, kterých se nadaci daří postupně dosahovat. Bezesporu nejvíce reprodukuje závažnost tématu primární podpory výzkumných projektů, které se odehrávají na špičkové úrovni v Ústavu molekulární a translační medicíny Lékařské fakulty Univerzity Palackého v Olomouci.

star1

Věříme, že díky všem, kteří do organizace tohoto večera vložili kromě svého úsilí i vysokou prestiž svých jmen a své práce, se nám podaří posílit povědomí o důležitosti celospolečenské zodpovědnosti v oblasti preference odhalení příčin a tím potlačení ekonomických i společenských dopadů tohoto onemocnění .

Pro rezervaci VIP vstupenek, prosím, využijte mailové adresy: Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript nebo tel. kontaktů: 777341150 nebo 603584387. Vstupenkou v hodnotě 3 000,-Kč zároveň podpoříte celkový výtěžek této akce, který bude využit na realizaci cílů Nadace Rakovina věc veřejná. S jejich identifikací se můžete seznámit na nadačních stránkách www.vecverejna.cz a stránkách výzkumného ústavu www.umtm.cz.

VIP vstupenka zahrnuje místo u stolu, nabídku červeného a bílého vína a nealkoholických nápojů během programu. Po jeho skončení Vás touto vstupenkou zároveň co nejsrdečněji zveme na skleničku a něco malého k zakousnutí do zajímavé společnosti v krásném prostředí Buddha baru. Transfer z Obecního domu do místa konání after party je pro VIP hosty zajištěn.

Rezervovat si můžete i celé stoly, které nabízejí 10 míst. Vstupenky vzhledem k jejich charakteru považujeme za projev podpory nadační činnosti, proto se na nás s důvěrou obraťte se žádostí o vystavení darovací smlouvy. V prodeji jsou také mezaninové vstupenky na sedadla za 1 000,-Kč.

Těšíme se na setkání.

S pozdravem a přáním pevného zdraví a pracovních i osobních úspěchů
za celý nadační tým i jeho partnerů

Renata Hilšer Grmolenská
Ředitelka nadace Rakovina věc veřejná – nadace pro výzkum rakoviny

star2Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news