Google překladač: English Deutsch
MACHINERY LEASING

Realizace podnikatelských plánů je v současnosti vzhledem k omezenému přístupu k finančním prostředkům značně ztížená. Snahou společnosti VB Leasing je nabídnout snadné a zároveň výhodné financování, které pomůže zvýšit klientům konkurenceschopnost a růstový potenciál firmy.
VB Leasing patří mezi leasingové společnosti, které se na financování strojů a zařízení přímo specializují. Pod produktem MACHINERY LEASING poskytují leasing i úvěr na pořízení obráběcích a tvářecích strojů, technologických linek, zařízení na zpracování plastů, strojů pro polygrafický průmysl a další. Díky úzké spolupráci s významnými dodavateli Vám obchodní zástupci společnosti VB Leasing pomohou s řešením a pochopením problematiky spojené s importem a instalací technologií, školením i zkušebním provozem. Klienti mají zároveň možnost aktivně se podílet na sestavování splátkového kalendáře s cílem minimalizovat průběžnou finanční zátěž.

Společnost VB Leasing garantuje nejen výhodné podmínky financování, ale v současném ekonomicky nestálém prostředí také velmi důležité výhody, jakými jsou bezpečné zázemí, rozsáhlé know-how a stabilita.

Recese a stagnace jsou součástí hospodářského cyklu. Připravte se na dobu ekonomického růstu včasným rozvojem Vašeho podnikání. Podrobnější informace o zvýhodněných podmínkách financování je možné získat na webových stránkách www.vbleasing.cz, kde naleznete také možnost požádat online o nezávaznou nabídku leasingu nebo úvěru. Pro více informací můžete také volat na bezplatnou informační linku 800 181 800.

Kalendář akcí

<<  Únor 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
12131415161718
19202122232425
26272829   

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..