Google překladač: English Deutsch

Společnost Autodesk připravila na podzim roku 2009 sérii odborných seminářů v rámci iniciativy Autodesk Manufacturing Days. Tato iniciativa představuje výrobním firmám řešení na míru, která jsou postavená na platformě strojírenských produktů společnosti Autodesk a reflektují unikátní potřeby výrobních firem v konkrétních průmyslových odvětvích.

Na rozdíl od přítomnosti na Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV), kterého se společnost Autodesk pravidelně účastnila v minulých letech, zaměřuje se letos společnost Autodesk prostřednictvím série seminářů na přesně vymezenou skupinu profesionálů ze segmentu výroby. Iniciativita Autodesk Manufacturing Days 2009 je zacílena na konstrukční potřeby v oblastech energetického strojírenství, dopravního strojírenství, výroby strojů a zařízení pro průmysl a výroby plastových součástí a forem pro vstřikování plastů.

Odborné semináře v rámci Autodesk Manufacturing Days 2009 se budou konat v Praze a Brně v průběhu měsíců září a říjen a jsou určeny speciálně pro oborové specialisty pracující v CAD prostředích. Během těchto seminářů budou mít účastníci možnost prakticky posoudit řešení digitálního prototypování na platformě strojírenských produktů Autodesk ve všech částech životního cyklu výrobku. Bude představena nejnovější verze celosvětově nejprodávanějšího 3D konstrukčního softwaru, tj. Autodesk Inventor, a účastníci budou seznámeni s novinkami v produktovém portfoliu strojírenských řešení Autodesk. Navíc, všichni budou mít možnost pobavit se přímo s experty ze společnosti Autodesk, z řad jejích obchodních partnerů a setkat se i s kolegy ze svých oborů.

Více informací ZDE

Conrad

Kalendář akcí

<<  Leden 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
SIAF Guangzhou