Google překladač: English Deutsch

Společnost Autodesk připravila na podzim roku 2009 sérii odborných seminářů v rámci iniciativy Autodesk Manufacturing Days. Tato iniciativa představuje výrobním firmám řešení na míru, která jsou postavená na platformě strojírenských produktů společnosti Autodesk a reflektují unikátní potřeby výrobních firem v konkrétních průmyslových odvětvích.

Na rozdíl od přítomnosti na Mezinárodním strojírenském veletrhu (MSV), kterého se společnost Autodesk pravidelně účastnila v minulých letech, zaměřuje se letos společnost Autodesk prostřednictvím série seminářů na přesně vymezenou skupinu profesionálů ze segmentu výroby. Iniciativita Autodesk Manufacturing Days 2009 je zacílena na konstrukční potřeby v oblastech energetického strojírenství, dopravního strojírenství, výroby strojů a zařízení pro průmysl a výroby plastových součástí a forem pro vstřikování plastů.

Odborné semináře v rámci Autodesk Manufacturing Days 2009 se budou konat v Praze a Brně v průběhu měsíců září a říjen a jsou určeny speciálně pro oborové specialisty pracující v CAD prostředích. Během těchto seminářů budou mít účastníci možnost prakticky posoudit řešení digitálního prototypování na platformě strojírenských produktů Autodesk ve všech částech životního cyklu výrobku. Bude představena nejnovější verze celosvětově nejprodávanějšího 3D konstrukčního softwaru, tj. Autodesk Inventor, a účastníci budou seznámeni s novinkami v produktovém portfoliu strojírenských řešení Autodesk. Navíc, všichni budou mít možnost pobavit se přímo s experty ze společnosti Autodesk, z řad jejích obchodních partnerů a setkat se i s kolegy ze svých oborů.

Více informací ZDE

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news