Google překladač: English Deutsch

Centrum pro regionální rozvoj ČR – EEN Vás zve na obchodní jednání s podniky z EU 12. - 13.11.2008, Jönköping, Švédsko. Match-makingová jednání mezi firmami jsou organizována celoevropskou sítí na podporu podnikání Enterprise Europe Network s cílem pomoci podnikům najít nové obchodní či výrobní partnery. V letošním roce budou jednání organizována v rámci projektu b2fair & dnů automobilových dodavatelů.

Obory: Výrobky a komponenty pro strojírenství, materiály, polotovary, výrobní metody, kovoobrábění, výroba nářadí, povrchové a tepelné úpravy, výroba a opracování odlitků, elektrická a elektronická výroba, montáž, výroba plastů, gumárenství, chemie, automatizace, ekotechnika a další příbuzné obory.

Organizace: Dvoudenní intenzivní setkání podnikatelů s potenciálními partnery, které si sami vyberou nebo kteří mají zájem o setkání s nimi. Navíc malé a střední podniky mohou oslovit i velké odběratelské firmy z automobilového průmyslu a nabídnout jim své subdodávky. Harmonogram jednání obdrží účastníci předem.

Registrační poplatky: 175 € za prvního účastníka, 100 € za druhého a každého dalšího účastníka z firmy. Poplatky zahrnují vstupenky na veletrh, prezentaci v katalogu, katalog, občerstvení, společenský večer.

Proč se zúčastnit obchodních jednání při Elmii Subcontractor 08?
- Projekt nabízí výhody ve stylu „dva v jednom“ – účastníci intenzivně jednají se zahraničními partnery (které si sami vyberou) a zároveň mohou navštívit další vystavovatele na veletrhu
- Zúčastněné firmy jsou následně zdarma zařazeny do mezinárodní databáze nabídek a poptávek
- Jedná se o mimořádnou příležitost, kdy za výhodných podmínek šetřících peníze i čas účastníků, se podniky setkají s obchodními partnery z 25 zemí, očekává se účast 250 firem.

Termín přihlášení: do 15.10.2008
Doprava je individuální, organizátoři nabízí ubytování ve vybraných hotelech v okolí výstaviště,
různých cenových relací, zdarma bude zajištěna doprava na/z výstaviště

www.b2fair.com