Google překladač: English Deutsch

Společnost Mittal Steel Ostrava dnes obdržela titul "Podnik podporující zdraví roku 2005".Toto ocenění potvrzuje vysokou úroveň péče o zdraví zaměstnanců této společnosti poskytovanou v souladu s kritérii pro hodnocení podpory zdraví na pracovišti vydanými Státním zdravotním ústavem Praha. Soutěž o titul Podnik podporující zdraví byla vyhlášena hlavním hygienikem ČR v dubnu 2005 a je organizována Státním zdravotním ústavem pod záštitou ministerstva zdravotnictví. Společnosti, které splnily podmínky této soutěže mohou toto ocenění používat do října 2008.

steel_1.jpg

Spolu s tímto titulem získala společnost Mittal Steel Ostrava ocenění v národní soutěži Správná praxe, na které se rovněž podílelo Ministerstvo zdravotnictví. Toto ocenění tato ostravská firma obdržela v rámci evropského týdne BOZP 2005. Kampaň Evropský týden BOZP probíhá každoročně na základě celoevropského projektu, který připravuje Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci se sídlem ve španělském Bilbau.
Správná praxe je soutěží pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty, které mají zájem přispět tvůrčím způsobem ke zlepšení pracovního prostředí a pracovních podmínek v oblasti ochrany sluchu na pracovišti například tím, že přijmou taková technická opatření, která omezí hladinu hluku na pracovišti.
http://www.mittalsteelostrava.com

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..