Google překladač: English Deutsch
Full banner Taitra
Kingston_soutěž_skyscraper

steel_1.jpgSpolečnost Mittal Steel Ostrava dnes obdržela titul "Podnik podporující zdraví roku 2005".Toto ocenění potvrzuje vysokou úroveň péče o zdraví zaměstnanců této společnosti poskytovanou v souladu s kritérii pro hodnocení podpory zdraví na pracovišti vydanými Státním zdravotním ústavem Praha. Soutěž o titul Podnik podporující zdraví byla vyhlášena hlavním hygienikem ČR v dubnu 2005 a je organizována Státním zdravotním ústavem pod záštitou ministerstva zdravotnictví. Společnosti, které splnily podmínky této soutěže mohou toto ocenění používat do října 2008.

Spolu s tímto titulem získala společnost Mittal Steel Ostrava ocenění v národní soutěži Správná praxe, na které se rovněž podílelo Ministerstvo zdravotnictví. Toto ocenění tato ostravská firma obdržela v rámci evropského týdne BOZP 2005. Kampaň Evropský týden BOZP probíhá každoročně na základě celoevropského projektu, který připravuje Evropská agentura pro bezpečnost a ochranu zdraví při práci se sídlem ve španělském Bilbau.
Správná praxe je soutěží pro podnikatelské i nepodnikatelské subjekty, které mají zájem přispět tvůrčím způsobem ke zlepšení pracovního prostředí a pracovních podmínek v oblasti ochrany sluchu na pracovišti například tím, že přijmou taková technická opatření, která omezí hladinu hluku na pracovišti.
http://www.mittalsteelostrava.com
Conrad_2021_big square

Kalendář akcí

<<  Duben 2021  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
     1  2  3  4
  5  6  7  8  91011
121718
25
2627282930  
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
chinaplast 2021_01