Google překladač: English Deutsch

PLIVA-Lachema a.s. („PLIVA-Lachema“) oznamuje své rozhodnutí – plně se soustředit na vývoj a výrobu generických léčiv, zejména cytostatik a léků pro podpůrnou terapii. Proto rozhodlo vedení společnosti o utlumení činností v oblasti výroby a obchodu necytostatických substancí, nesouvisejících s hlavním předmětem podnikání.

chemoterapie.jpg

Tato část portfolia, zahrnující výrobu a prodej čistých a speciálních chemikálií, byla již od 1.1.2004 vyčleněna do samostatné dceřinné společnosti Lachema s.r.o. Vedení PLIVA-Lachema se po detailní hloubkové analýze a zvážení všech možných řešení rozhodlo omezit aktivity své dceřinné společnosti a plně se soustředit na perspektivní oblast protinádorových přípravků. Utlumení výrobního portfolia se organizačně dotkne zhruba padesáti zaměstnanců Lachema s.r.o.
Generální ředitel PLIVA-Lachema RNDr. Tomáš Topinka uvedl: „Společnost PLIVA-Lachema zaujímá výjimečné postavení centra pro vývoj a výrobu cytostatických přípravků. V letošním roce jsme zahájili významnou investiční akci – přestavbu stávajícího provozu na výrobu cytostatických tablet, která si vyžádá nemalé finanční prostředky. Předpokládané náklady na tuto investiční akci jsou odhadovány na 75 mil. Kč, čímž se jedná o největší investici naší firmy za posledních 5 let.“ www.lachema.cz

Kalendář akcí

<<  Září 2023  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
24
252627282930 
Nejnovější akce

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..