Google překladač: English Deutsch

20. 3. 2012, Výstaviště Brno, 9:00–13:00, sál P4
součást doprovodného programu veletrhu Amper


Osobní elektromobily přestaly být raritou, ve stále větším měřítku jsou využívány také další prostředky individuální, hromadné i nákladní dopravy s elektrickým pohonem, jehož zdrojem je akumulátorová baterie. Rozšíření takových vozidel přináší nové otázky, které se týkají dílčích technických řešení i celkové infrastruktury.

amper2

 

Nakladatelství FCC Public proto na letošním veletrhu Amper uspořádá ve spolupráci se společnsotmi Terinvest s.r.o., BVV a. s., Českomoravskou elektrotechnickou asociací ELA a Fakultou elektrotechniky a komunikačních technologií VUT Brně konferenci nazvanou Perspektivy elektromobility, nesoucí podtitul Elektromobilita pro každého. Konference si klade za cíl pokrýt zásadní témata spojená se současným masivním rozmachem tohoto způsobu dopravy. Z témat přednášek vybíráme: konstrukční koncepce elektromobilů současnosti, legislativa a standardizace v elektromobilitě, elektrický motor jako součást ekologické strategie automobilek, budování nabíjecí infrastruktury, akumulátory, uživatelský pohled na elektromobil.

Účast na konferenci je zdarma, na základě registrace na webových stránkách nakladatelství. Pro vstup do sánu není třeba vstupenka na Výstaviště, během konference pak posluchači obdrží volné vstupenky na veletrh Amper. Na závěr bude navíc vylosován účastník, který získá od hlavního partnera konference, společnosti Peugeot Česká republika, s. r. o., zapůjčení hybridního vozidla na víkend. Konference se koná pod záštitou Asociace elektromobilového průmyslu. Kompletní program konference a registrační formulář naleznou zájemci na www.fccpublic.cz/konference

 

Kalendář akcí

<<  Červen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
       1  2
  3  4  5  6  7  8  9
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news