Google překladač: English Deutsch

Cimatron_WallpaperSpolečnost Cimatron Limited (NASDAQ a TASE: CIMT) oznámila partnerství s výrobcem řezných nástrojů Iscar skrz aplikaci Iscar Tool Advisor (ITA) v CAD/CAM software CimatronE. "Tento nový nástroj nabízí uživatelům kombinaci funkcionality CimatronE a odbornosti Iscar," řekl Ira Bareket, vice president prodeje a marketingu společnosti Cimatron. Ta základě vstupních dat, např. výkon stroje, adaptace, úběr materiálu aj., od programátora, ITA navrhne optimální nástroj a řezné podmínky. Zákazníci CimatronE získají připojení k ITA online portálu, kde se nadefinují konkrétní informace o obrábění, ITA poté navrhne řezné nástroje, držáky a řezné podmínky, které budou přímo nahrány do CimatronE. Použití ITA optimalizuje NC procesy, což vede ke zkrácení strojního času a prodloužení životnosti nástroje.

"Často se stává, že volba nástroje a řezných podmínek je velice nevhodná pro konkrétní práci," řekl Bareket a dodává: "NC programátoři typicky volí nástroje a technologii na základě svých předešlých zkušeností, nicméně se často nabízejí jiná a efektivnější řešení." Kombinace CimatronE s ITA nabízí programátorům instantní a nejnovější nástroje pro dosažení nejlepších výsledků.

CimatronE a ITA inovace byly poprvé představeny na EMO veletrhu v Hanoveru 2011 a dostalo se jim značné pozornosti od návštěvníků.

více na:
http://youtu.be/QjM1-Vbgz8M

Inzerce

Kalendář akcí

<<  Květen 2020  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
      1  2  3
  4  5  6  7  8  910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..
Inzerce