Google překladač: English Deutsch

Společnost Parker Hannifin, mezinárodní špička v oboru technologií a systémů pro řízení pohybu, uvedla v lednu do provozu nový ParkerStore. Nová prodejna je umístěna v Bratislavě a jedná se o vůbec první ParkerStore na Slovensku. Tím plány společnosti, být svým zákazníkům co nejblíže, nekončí. Specializovanou prodejní síť ParkerStore už na začátku února rozšíří prodejna v Brně.

ParkerStore v Brně bude již jedenáctou specializovanou prodejnou společnosti Parker Hannifin na území České republiky a Slovenska. Prodejny ParkerStore v současnosti tvoří bezkonkurenčně největší prodejní síť v oboru hydrauliky a automatizace. Prodejny jsou optimálně rozmístěny po celém území tak, aby byla zajištěna co nejvyšší dostupnost.

Vedle hydraulických a pneumatických komponentů značky Parker, určených na opravy a údržbu, je zde zákazníkům k dispozici kvalifikovaný a firmou Parker pravidelně školený odborný personál. V ParkerStore tedy zákazníci pod jednou střechou najdou nejen samotné produkty, ale je jim k dispozici i výroba hadicových montáží a odborná pomoc. Hadice značky Parker se zde sestavují a montují výhradně s originálními komponenty. Prostřednictvím ParkerStore jsou řešeny i servisní zásahy u zákazníků. Díky optimálnímu rozložení prodejen do všech regionů může být tento mobilní servis mnohem pružnější, než je tomu například u konkurence. Prostřednictvím servisních vozů je zákazníkům k dispozici rychlý a  kompletní servis hydrauliky i hadicových montáží.    

V současné době je po celém světě rozmístěno více než 1000 prodejen ParkerStore, které provozují distributoři společnosti Parker Hannifin. V České republice a na Slovensku jsou nyní zákazníkům k dispozici prodejny ParkerStore v Chomutově, Hošťce, Liberci, Brandýse nad Labem, Praze, Českých Budějovicích, Pardubicích, Ostravě, Kroměříži a Bratislavě.