Inzerce
Google překladač: English Deutsch
Inzerce
Inzerce
Inzerce

Parker Hannifin, provozovatel prodejny a poskytovatel systémových řešení v oblasti hydrauliky, pneumatiky, filtrace a chlazení pomůže svým zákazníkům zapůjčením bezpečného a jednoduchého lisovacího systému KarryKimp 1, díky kterému si hadice a koncovky jednoduše sami namontují.

Lisovací systém KarryKimp 1 je přenosný, jednoduše ovladatelný a představuje alternativu pro tradiční lisování hadic a koncovek. Mezi jeho hlavní přednosti patří jednoduchá a rychlá výroba hadicových montáží přímo v provozu, jednoduchý systém bez nutnosti nastavování a bezpečná konstrukce pro vysokou výkonnost. Díky těmto vlastnostem zvládnou zákazníci ParkerStore montáž hadic a koncovek sami – v rámci nové akce dokonce bezplatně.

Lisovací systém KarryKimp 1 si totiž může půjčit jakýkoliv zákazník bratislavského ParkerStore (ať už ze Slovenska či České republiky), který odebere hadice a koncovky alespoň za 600 eur.

Systém KarryKimp 1 pomáhá při obměně hadicových montáží, ke které musí dojít v důsledku jejich nižší životnosti. Vzhledem k tomu, že podle evropských norem by hadicové montáže neměly být nikdy opravované, ale vždy vyměněné, umožňuje systém pohodlnou a především jednoduchou výrobu hadicové montáže kdykoliv a kdekoliv, bezpečně a spolehlivě.

Inzerce
Inzerce

Kalendář akcí

<<  Září 2019  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
        1
  2  3  4  5  6  7  8
  9101112131415
23272829
30      

Odběr novinek


Technika News
StreamTech.tv News

..