Google překladač: English Deutsch

Společnost Dyson způsobila revoluci v osoušení rukou svým rychlým, hygienickým a energeticky úsporným přístrojem Dyson Airblade. Nyní byl nový bílý osušovač Dyson Airblade /model AB03/ prezentován odborníkům z oblasti čistící a úklidové techniky z východní Evropy na Veletrhu ISSA INTERCLEAN ve Varšavě. Byl také nominován na cenu Golden Broom Award 2011 v kategorii Technologie. Toto ocenění je určeno pro nové a inovativní výrobky v sektoru čistící techniky ve východní Evropě. Zatímco běžné osušovače suší ruce až 43 sekund, technologie Dyson Airblade zanechá vaše ruce suché během 10 sekund. Silný proud vzduchu ze dvou úzkých protilehlých štěrbin stáhne vodu z rukou jako stěrač z čelního skla.

dyson1

Náklady
Digitální motor Dyson a absence topné spirály znamená výrazně nižší spotřebu elektrické energie oproti klasickým teplovzdušným osoušečům rukou. V porovnání s papírovými ručníky, může Dyson Airblade ™ ušetřit až 90 % nákladů.

Životní prostředí
Hotely, restaurace, univerzity, letiště i průmyslové podniky uznávají, že udržitelnost není pouze o energetické účinnosti. Snížení celkových emisí oxidu uhličitého je také důležité. Papírové ručníky musí být přepravovány, likvidovány a následně končí na skládkách. Osušovač rukou Dyson Airblade má o 70 % menší uhlíkovou stopu než-li zmiňované papírové ručníky a proto tyto přístroje pomáhají výrazně snížit dopad na životní prostředí.

Hygiena
Vlhké ruce šíří až 1.000 krát více bakterií než suché ruce, proto je nesmírně důležité, aby se ruce správně dosušily. Na rozdíl od teplovzdušných osoušečů rukou, Dyson Airblade ™ navíc používá při osušování rukou vzduch čištěný prostřednictvím HEPA filtru, který takto odstraní 99,9% bakterií. V neposlední řadě má Airblade antibakteriální povrchovou úpravu, která zamezuje nežádoucímu šíření bakterií.

Hygienická ocenění Osušovače Dyson Airblade™:

• vyhovuje nebo překonává standardy NSF protokolu

• obdržel Certifikát Royal Institute of Public Health. Vyhovuje i nejpřísnějším hygienickým požadavkům.

• byl schválen British Skin Foundation, proto je možné ho používat i v potravinářských a zdravotnických zařízeních.

• jako jediný vysoušeč rukou obdržel certifikaci systému kritických bodů HACCP

 

Více informací najdete na: www.sucheruce.cz

Kalendář akcí

<<  Květen 2024  >>
 Po  Út  St  Čt  Pá  So  Ne 
    1  2  3  4  5
  6  7  8  9101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
Nejnovější akce

Žádné následující události

Odběr novinek

Newsletter T+Tnews

Zobrazit archiv T+T news